26.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Місячник благоустрою триває

1

Наша набережна перетворюється на смітник! Трава всіяна сміттям, склом від розбитих пляшок. Скрізь чорні плями від вогнищ. В урнах і баках сміття лежить місяцями, смердить страшенно. У чагарниках – стихійні звалища. На пляжах (біля Бегемотиків і навпроти маяка) через бите скло босоніж ходити неможливо. По дорозі машини летять на величезній швидкості, їх не зупиняють ні знаки «Пішохідна зона» і «цеглина», ні діти – на самокатах, велосипедах, роликах. Чергові поліцейські на це не реагують. А недавно знак «цеглина» хтось зафарбував…
Але ж наша набережна дуже красива! Її легко обернути на прекрасну зону відпочинку.
Давайте не будемо жити в смітнику!
(Наталя ПАВЛУСЬ, мешканка Вишгорода — лист до редакції надіслано електронною поштою)

Вікторія ШМИГОРА
ФОТО — Андрій МАКСІМОВ, «Вишгород», соцмережі

Приватний сектор, дороги, ліс — усіяні всіляким непотребом, який «люб’язно» по собі залишили самі вишгородці. Звичайно, такий стан речей не влаштовує нікого, тому міська рада оголосила масові суботники.
Першого квітня працівники апарату Вишгородської міської ради, озброївшись ентузіазмом, сміттєвими пакетами та рукавичками, прибирали набережну Київського моря. Гори пластика, битого скла та поліетилену — залишки минулого сезону. Роботи вистачило для кожного.
– Після зимового періоду потрібно ретельно прибрати територію міста. Розпочали із набережної. Прикро, що тут стільки сміття. Цього року ми приділимо максимум уваги благоустрою та підтримці чистоти у цій мальовничій місцині. На вишгородців чекатиме приємний сюрприз. Я не відкриватиму всі таємниці, але запевняю, що невдовзі набережна стане комфортнішою для відпочинку. Прошу вишгородців навести лад в усіх куточках рідного міста, — закликав Вишгородський міський голова Олексій Момот.
У суботу, другого квітня, погода не балувала теплом, час від часу зривався дощик, та люд усе ж прийшов до лісу за ЗОШ № 3, аби прибрати звідти пляшки, пакети та інший непотріб.
Наступного дня продовжували наводити лад на набережній. Прибирали та фарбували спортмайданчик. Поки дерева не зацвіли, комунальники продовжують роботи з кронації дерев — обрізають сухі гілки.
Цими днями вишгородці прибирали біля своїх будинків, на дитячих та спортивних майданчиках. Прикро, що дехто із мешканців, аби не заморочуватись із зібраним сміттям, спалює його. Унаслідок цього клуби їдкого диму розповзаються по всьому місту. За законодавством такі дії караються штрафами.
Місячник благоустрою триває. Прибирати квартиру, будинок, місто можна щодня. Однак, допоки ми не перестанемо смітити у власному домі, всі зусилля зводитимуться нанівець. Є надія, що поступово ми всі усвідомимо: жити в чистому місті набагато комфортніше, безпечніше і приємніше, ніж серед куп сміття.

Ігор СВИСТУН, заступник міського голови:
— Щира подяка тим, хто вже взяв участь у загальноміських толоках. Іншим побажаю — бути активнішими і долучатися до масових прибирань по місту, які відбуваються ЩОСУБОТИ.

0004

0023

at4EzPx9taU

bIpB1 f9qq8

GR7lvl-4BfQ

naberezh