21.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Нові населені пункти об’єднуються в територіальну громаду Бучі

31 березня відбулося чергове пленарне засідання 8 сесії VII скликання. У порядку денному до розгляду й прийняття відповідних рішень було запропоновано 36 питань, які стосувалися життєзабезпечення міста.

Нові населені пункти об’єднуються в територіальну громаду БучіДепутати Бучанської міської ради прийняли рішення об’єднатися з територіальними громадами сіл Гаврилівка та ТарасівщинаГаврилівської сільської ради Вишгородського району;
сіл Синяк, Вороньківка, Раківка, Червоне Синяківської сільської ради Вишгородського району;
сіл Блиставиця та Луб’янка Бородянського району, селищем міського типу Ворзель Київської області, селом Мироцьке Києво-Святошинського району Київської області в Бучанську об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром у місті Буча. 

Паралельно було розглянуто і затверджено План організаційних заходів щодо добровільного об’єднання територіальних громад.
Контроль за виконанням даного рішення покласти на депутатську комісію з питань регламенту, правової політики, депутатської етики та контролю за виконанням рішень ради та її виконавчого комітету. 
Вирішено подати схвалені проекти рішень щодо добровільного об’єднання територіальних громад Київській обласній державній адміністрації для надання висновку щодо відповідності цього проекту Конституції та Законам України