28.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Про проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування у м. Вишгороді

УКРАЇНА

ВИШГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 
 

РІШЕННЯ

від 07 квітня 2016 року                               № 88                                               м. Вишгород

Про проведення конкурсу з перевезення пасажирів на

автобусному маршруті загального користування ум. Вишгороді

Відповідно до статті 44 Закону України «Про автомобільний транспорт», постанови Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 року № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» (із змінами і доповненнями), керуючись ст. 40, ч. 6 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» з метою організації перевезень пасажирів автомобільним транспортом на міському автобусному маршруті загального користування у м. Вишгороді, виконавчий комітет Вишгородської міської ради ВИРІШИВ:

1. Оголосити конкурс з перевезення пасажирів автомобільним транспортом на діючому міському автобусному маршруті загального користування у місті Вишгород, об’єкт конкурсу – маршрут № 1 «Київська набережна – Храм свв. Бориса і Гліба»:

–  кількість автобусів для забезпечення перевезень – 1;

– режим  перевезень – щоденно з 07.00-20.00 год, з інтервалом руху – 1 год.;

2. Затвердити:

2.1. Умови проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних       маршрутах загального користування у м. Вишгород згідно додатку № 1.

2.2. Затвердити склад конкурсного комітету згідно додатку № 2.

2.3. Оплату для перевізників-претендентів, які будуть брати участь у конкурсі з перевезення пасажирів автомобільним транспортом на автобусних маршрутах у місті Вишгород, у розмірі 150 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (2 550,00 грн.). Перевізникам-претендентам кошти за участь у конкурсі перерахувати на рахунок Вишгородської міської ради.

3. Вважати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету Вишгородської міської ради № 225 від 21 липня 2011 року «Про затвердження Умов проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м. Вишгороді та складу конкурсного комітету».

4. Відповідальність за проведення конкурсу покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Іванова Т.С.

Міський голова                                                                             О. Момот