31.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

«Срібло» на чемпіонаті світу

1

Влас. інф.

19 березня спортсмен СК «Молода Країна» Андрій Пещерін (на ФОТО – ліворуч) на престижному дитячому чемпіонаті світу зі сноуборд-кросу під егідою International Ski Federation (FIS), який проходив в Італії на горнолижному курорті Фолгарія, приніс Україні та Вишгороду «срібло», поступившись лише спортсмену з Австрії Лінусу Нойману і залишивши позаду інших серйозних суперників.
«В Італії мені було дуже складно, тим більше, що це мій перший чемпіонат світу. Наполегливо тренувався та готувався до цього весь сезон. Тренування були й на ВишГорі, й на виїзних зборах.
Усього в чемпіонаті взяли участь сноубордисти з 15 країн. У моїй групі було 30 спортсменів. Найсильнішіми вважались італійці (бо змагання відбувались на їхній території), німецькі, австрійські та швейцарські сноубордисти.
На вихід українця у фінал не розраховував ніхто. Тільки після того, як я у кваліфікації показав третій результат, хтось здивувався, хтось це сприйняв як випадковість.
Але ось і фінал. Головними моїми суперниками стали австрієць, чех та італієць», — ділиться враженнями Андрій.
Хлопець розповів, що сезон уже майже закінчився і він наразі готується до наступного. «Срібло» на чемпіонаті світу Пещерін-молодший здобув завдяки своєму тренеру Віктору Баранову, наполегливим тренуванням у спортивному клубі «Молода Країна» та за підтримки старших хлопців команди.
* * *
Віктор Баранов:
– Я задоволений виступом Андрія! Обійти стількох сильних суперників із Аргентини, Андорри, Австрії, Швейцарії, Чехії — справді було дуже складно. Але він упорався. Пишаюся його результатом, це справжній прорив для дитячого сноубордингу в Україні.