29.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Про вуличну торгівлю

Олексій МОМОТ, міський голова

Дуже багато скарг, звернень, пропозицій щодо стихійної торгівлі на наших вулицях. Це досить активно відбувається у вихідні дні: у порушення санітарних норм і вимог продають свіжу рибу, м’ясо, сало, фрукти та овочі.
Зрозуміло, що з моменту забудови території, прилеглої до ринку, торгівля закономірно почала розповзатися звідти по місту. На сьогодні адмінкомісія разом із дільничними інспекторами поліції вручає підприємцям і громадянам міста, які виходять торгувати на вулиці, такі листи-звернення від імені міської ради:
Шановні громадяни! У нас є критий ринок і територія навколо нього. Цьому підприємству ми продовжили на два роки оренду, з умовою, що всю вуличну торгівлю воно прийматиме на себе. На території біля ринку є місце для спеціально облаштованих лотків з навісами, де можна реалізовувати сільськогосподарську продукцію тощо. Ми домовилися з керівництвом ринку про те, що вартість одного дня складатиме символічно 5 грн. Якщо торгувати цілий місяць, щодня, то це всього-навсього 150 грн.
Через адміністративні штрафи, які виписують дільничні інспектори, ви втрачаєте значно більше коштів. Тому просимо всіх припинити ці адміністративні порушення, бо на найближчому виконкомі буде скасовано минулорічні рішення про тимчасові дозволи.
За грубе порушення правил благоустрою і санітарних правил будуть застосовані санкції, які передбачають, окрім штрафу, повну конфіскацію товару.