21.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

На Київській митниці ДФС у лютому перераховано до держбюджету 2,5 млн грн від стягнення штрафів та реалізації конфіскованого майна

ГУ ДФС у Київській області

Працівниками Київської митниці ДФС у лютому заведено 50 справ про порушення митних правил. За попередньою оцінкою вартість предметів порушення митних правил складає майже 13 млн гривень. Реально вилучені предмети у 37 справах на суму 12,5 млн гривень. Розглянуто 3 справи про порушення митних правил, накладено штрафів на суму понад 208 тис. гривень. До суду направлено 37 справ на 9,2 млн гривень.

Управлінням боротьби з митним правопорушенням заведено 17 справ про порушення митних правил на 1,5 млн гривень.

У лютому підготовлено та направлено до Управління Служби безпеки України в Київській області та органів внутрішніх справ 3 повідомлення про протиправні діяння, що містять ознаки кримінального правопорушення.

Предметами правопорушення в лютому були готівка, квіткова продукція, герметик, психотропні речовини, наркотичні засоби, засоби гігієни, набої, тютюнові вироби, одяг, що був у використані, акцизні марки, канцелярське приладдя.

Виявлено також 3 факти незаконного переміщення наркотичних засобів та психотропних речовин. По них складено 3 протоколи про порушення митних правил і направлено 2 повідомлення про протиправне діяння, що містить ознаки кримінального правопорушення до органів МВС України. В результаті вилучено: наркотичні засоби — кокаїн — 3618,25 г, кодеїн — 84 таблетки, психотропні речовини — альпразолам — 40 таблеток, празепам — 40 таблеток, хлордіазепоксид — 25 таблеток.

З початку року в результаті опрацювання відповідей митних органів іноземних держав складено 2 протоколи про порушення митних правил майже на 471 тис. гривень.