03.06.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Вдалі Олімпи джерелят

4

Валентина ЯКОВЕНКО, методист ЦТ «Джерело»
ФОТО – архів студій «Полузір’я», «Ра»

Із ІІІ-го Всеукраїнського дитячого вокально-хореографічного конкурсу «Твій Олімп» (м. Київ) вихованці вокальної студії «Полузір’я» Вишгородського міського Центру творчості «Джерело» повернулися з перемогами!
Вкотре в Київському палаці дітей та юнацтва збиралися юні таланти України віком від 3-х до 21-го року та їхні наставники, аби обмінятися досвідом і художніми досягненнями, підвищити свою професійну майстерність та інтелектуальний рівень, розширити кругозір. У результаті – у форматі концертної програми учасники конкурсу створили атмосферу неповторного свята. А серед десятків учасників яскравими перлинками дійства, що відбулося 28 лютого, стали вихованці заслуженої артистки України Тетяни Халаш – керівника вокальної студії «Полузір’я» ВМЦХЕТУМ «Джерело». Поважне журі було одностайним, віддавши колективу І місце у номінації «Естрадний вокал – Ансамблі». Призові місця посіли наші юні зірочки і в номінації «Естрадний вокал – Солісти»: Зоріанна Джунь – І місце та Арьяна Олумі-Додоран – ІІ-ге; І місце та диплом у номінації «Юний Професіонал» виборола вихованка «Полузір’я», студентка Київського державного вищого музичного училища ім. Глієра Олександра Тихан.
Керівник закладу Наталія Кисіль не приховує радості за успіх джерелят, які так завзято розвивають свій творчий потенціал. Вона, як і керівник вокальної студії Тетяна Халаш, не сумнівалась у їхньому успіху. Адже вокальний талант, помножений на наполегливу працю дітей і наставника, бажання творити – це завжди гарний результат.
***
Дещо раніше студія українського народного танцю «Вишеград» Центру творчості «Джерело» виборола призові місця на VII Міжнародному благодійному фестивалі «Зимова фантазія», який проходив у Київському національному економічному університеті за підтримки Міністерства культури України. У номінації «Народна хореографія» наші студійці стали лауреатами 1 ступеня з композицією «Козачий танок» (виконують вісім хлопчиків) та лауреатами 2 ступеня з композицією «Хурделиця».
Колектив під керівництвом Оксани Черкас та Анастасії Близнюк працює лише другий рік, але успішно зарекомендував себе як на джерельній сцені, так і на сцені міжнародного рівня.
Ще одна джерельна перемога – І місце в обласному етапі Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії» в номінації «Візуальний жанр». У І віковій категорії його виборола Софія Пироженко, вихованка студії творчості «Ра» (керівник Олена Ралко) за роботу «Планета натхнення» (НА ФОТО).