08.06.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Працівникам житлово-комунального господарства і побутового обслуговування!

18 березня — професійне свято людей, які своєю працею створюють затишок у наших домівках і навколо них.
Звертаємось зі словами вдячності до невтомних трудівників, хто встає із першим променем сонця і прибирає наше місто від бруду — у дощ і в сніг, у спеку і в холод. До тих, хто не спить уночі за кермом прибиральної техніки, хто вивозить сміття, обрізає дерева, саджає квіти, ремонтує мережі, усуває й попереджає аварійні ситуації. До тих, хто щодня відповідально працює на своєму робочому місці, щоб у помешкання вишгородців вчасно прийшли тепло, газ, вода, світло. А значить — і добрий настрій. Щоб світлими й безпечними були вулиці міста.
Ваша праця забезпечує життєво важливі потреби вишгородців. За це вам щире спасибі!
Сьогодні наше комунальне господарство суттєво змінюється. Ми — господарі в своєму домі — і творимо місто своєї мрії. Попереду — новий етап відповідальної роботи. І, спираючись на нові технології, нові програми та проекти, новий підхід до роботи, — труд комунальників і громади міста окупиться, і нам усе вдасться!
Сьогодні місто потребує якнайбільше розуміння його проблем, вашої старанності, шановні комунальники, і ми впевнені, усе це стане запорукою його краси і зручності у майбутньому.
Зичимо всім наполегливості та успіхів у добрих починаннях і втішних результатів від них, а ще — добробуту в родинах та щасливої долі.

З повагою Вишгородський міський голова Олексій МОМОТ,
секретар міськради Тетяна БРАЖНІКОВА