28.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Вічної весни і молодості!

2

Дорогі жінки!
Любі вишгородчанки!
Весна — пора оновлення. Часто цю прекрасну пору порівнюють із Жінкою. Вона, як і весна, несе у світ особливу і велику місію природи — життя і любов, ніжність і турботу, натхнення і неповторність.

 

Краса від голови до п’ят

Усі жінки різні, і все-таки є те, що їх об’єднує, дозволяючи називати красунями. Це — привабливість.
У будь-які часи були, є і будуть жінки, краса яких відрізняється від загальновизнаної і стоїть поза конкуренцією, тому що вони — привабливі.
Ваш зріст не зможе стати 1,80, якщо від народження — 1,50. І сороковий розмір ноги ніколи не стане тридцять п’ятим. Але ви можете бути привабливою!
Що таке справжня жіноча краса? З чого вона складається? Привабливість — це ваша індивідуальність.
Друга складова жіночої привабливості — це догляд за собою.
Зокрема, догляд за шкірою обличчя. Для грамотного догляду за шкірою обличчя необхідно розрізняти типи шкіри. Вона буває нормальною, сухою, жирною і змішаною.
До двадцятип’ятирічного віку частіше зустрічається жирний або змішаний типи шкіри, а ось у віці 40-45 років більшість уже має сухий тип. Тому після 30-ти навіть жінкам із нормальним типом шкіри рекомендується користуватися масками і кремами для сухої шкіри.
Для догляду за шкірою нормального типу підходять рідкі зволожуючі креми і маски для нормального типу шкіри. А ось при догляді за сухою шкірою обов’язкове вечірнє очищення обличчя молочком або вершками для зняття макіяжу. Не рекомендується умиватися водою з-під крану.
Жирний тип шкіри. Передусім, потрібне очищення обличчя не лише увечері, але і вранці. Умиватися краще відваром або настоєм трав із стягуючим і протизапальним ефектом. Корисно застосовувати для умивання будь-які кисломолочні продукти (за винятком сметани). І не забувайте про маски для цього типу шкіри!
Окрім косметичного догляду, шкірі обличчя потрібен повноцінний відпочинок, а це — міцний сон.
Але зовнішній вигляд — не лише свіже, прекрасне обличчя, а й тіло. Тобто необхідний догляд за руками, шкірою шиї, областю декольте, нігтями, ногами.
Шкіра шиї ніколи не буває жирною — тільки суха або нормальна. Тому, якщо ви наносите на шкіру шиї маски для обличчя, то використовуйте лише ті, що призначені для нормального, а ще краще — для сухого типу шкіри.
Шкіра рук дуже ніжна і, головне, вона не захищена жировим прошарком. А дія на неї різних негативних чинників зовнішнього середовища (побутова хімія, тривале перебування у воді, на холоді і так далі) набагато інтенсивніша, ніж на інші ділянки тіла. Тому всю домашню роботу виконуйте тільки в гумових рукавичках.
Ноги. Вони теж вимагають щоденного догляду. Адже якщо з босоніжок виглядатимуть загрубілі п’яти, то ні красива зачіска, ні майстерний макіяж, ні модний одяг вас не врятують. Робіть ванночки з відварами трав, морською сіллю або ароматичними оліями. Вони тонізують, пом’якшують загрубілу шкіру. Якщо виконувати ці прості процедури регулярно, шкіра на ногах грубшатиме менше.
Не забувайте про догляд і за самим тілом. Це також обов’язкові маски (хоча би раз на тиждень), креми, ванни (з травами, ароматичними оліями, сіллю). Головне — пам’ятайте, що приймати ванну слід не довше 15-20 хвилин. Оскільки до 20 хвилин вода чинить зволожуючу дію, а понад 20 хвилин починає її сушити.
І, нарешті, найголовніше — це упевненість у собі. Доки ви самі не повірите, що до біса привабливі, — оточуючі не почнуть вами захоплюватися.