29.05.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Лев Парцхаладзе обговорив можливості співробітництва КОДА з німецькою компанією

Прес-служба КОДА

Свинарство на Київщині є одним із пріоритетних напрямків розвитку сільського господарства. Щороку сільгосппідприємства області забезпечують до 10% загального обсягу виробництва промислової свинини в Україні, а сама Київщина входить до четвірки лідерів серед областей за розвитком свинарства.

Як зробити одну з найвагоміших галузей сільського господарства більш конкурентною, вигідною та розвиваючою, обговорили на зустрічі перший заступник голови Київської обласної державної адміністрації Лев Парцхаладзе та представники німецької компанії «WEDA» — лідера на світовому ринку у сфері рідкої годівлі для худоби

Більше 80 років провідні німецькі технологи працюють над тим, аби забезпечувати найсприятливіші умови для зростання і розведення свиней. Сьогодні компанія є. Спеціалісти також продукують професійне обладнання для утримання свиней, обладнання для мікроклімату, системи очищення, виготовлені з врахуванням останніх європейських технологій.

«Ми хочемо, аби такі інновації мали змогу розвиватися і в Україні, зростали робочі місця для українських фермерів та промисловців. Особливо це стосується малого та середнього бізнесу. У Європі ми запустили не один проект, тому маємо достатньо досвіду в цьому. Наша компанія не тільки допомагає фермерам розвивати своє господарство, а й усіляко підтримує їх надалі», — зазначив виконавчий директор компанії Франц Варнхорст, обговорюючи перспективи можливого співробітництва із Київською областю.

 Перший заступник голови КОДА Лев Парцхаладзе, у свою чергу, підкреслив, що такі можливості у розвитку галузі свинарства зможуть підняти сільське господарство регіону на новий, європейський рівень. «Технології у вирощуванні та розведенні свиней, які є давно звичними для європейців, мають бути доступними для українців. Адже свинарство — одна з пріоритетних галузей в  Україні. Гадаю, що нашим фермерам буде корисно перейняти новий європейський досвід, а ті промисловці, які тільки планують займатися розведенням, приєднаються та розвиватимуть сільське господарство на Київщині вже за новими технологіями. Зі сторони облдержадміністрації ми готові всіляко підтримувати та співпрацювати з компанією WEDA — проводити навчальні семінари для фермерів, максимально інформувати промисловців про методи роботи компанії WEDA  та її можливості», — підсумував Лев Парцхаладзе.