26.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Плетемо МИРну сітку

DSC 0244

DSC 0247

DSC 0249

У суботу, 6 лютого, у Вишгороді біля пам’ятника свв. Борису і Глібу плели маскувальну сітку. Майстер-клас проводила місцева волонтерка Юлія Тригуб. На рахунку цієї тендітної дівчини вже десятки масксіток, переданих у зону АТО.
Зазвичай робота йде у спортивній залі Вишгородської ЗОШ № 1, де разом із Юлією трудяться ті, хто наочно побачив, що таке війна, небайдужі мешканці міста, а також ті, кого ми звикли називати тимчасово переміщеними особами. Але катастрофічно бракує фізичного ресурсу і матеріалів. Тому, щоб залучити вишгородців, Юлія Тригуб ініціювала спільне плетіння маскувальної сітки.
На площі зібралися молоді сім’ї з дітками та люди поважного віку. Зав’язуючи стрічку тканини на сітку, кожен із них думав про своє, та думки перетиналися в єдиному — щоб якнайшвидше закінчилася війна в Україні.
Воїнам АТО потрібна наша допомога і підтримка. Шановні вишгородці, ми так масово збираємося на концерти і різні святкування, нас так багато. Об’єднаймося в одній меті — разом до миру і перемоги.
Хто чим може допоможіть волонтерці Юлії Тригуб та її однодумцям — потрібні сітки, тканина (можна непотрібний одяг неяскравих кольорів), ну і, звісно, робочі руки. Інвестуйте свій час у добрі справи заради щасливого майбутнього наших дітей під мирним небом.
Юля Тригуб:
– Це був чудовий день!
Мешканці Вишгорода показали, який ми дружний народ. Цілий день підходили люди на площу і допомагали плести маскувальну сітку на передову, також всі запитували, коли будемо плести наступну.
Велика усім подяка за підтримку!

Гордість району

Днями Президент України Петро Порошенко підписав Указ № 31/2016 «Про призначення стипендій Президента України для видатних спортсменів із паралімпійських і дефлімпійських видів спорту та їх тренерів».
Зокрема, стипендію Президента призначено нашій землячці, якою пишається вся Вишгородщина, — чемпіонці Європи 2015 року з волейболу сидячи Катерині Прищепі! Щиро вітаємо!