08.06.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Конкурс соціально значимих проектів

За інформацією Прес-служби Київської облдержадміністрації, КОДА оголосила конкурс кращих бізнес-планів та стартапів регіону. До участі у ньому допускаються проекти трьох категорій (бізнес, соціальна та творча), які можуть покращити економічний стан області, позитивно вплинути на окремі його напрямки і мають соціальну значимість.
Даний конкурс має на меті вивчити потенціал бізнес-ідей на Київщині і допомогти реалізувати найбільш ефективні, цікаві та суспільно корисні з них.

У бізнес-групі розглядатимуться проекти щодо удосконалення якогось із напрямків економічної діяльності, які орієнтовані на систематичне отримання прибутку від виробництва та/або продажу товарів, послуг. Тут змагатимуться як ідеї щодо створення нової справи, так і спрямовані на бізнес, що вже функціонує. Подавати свої заявки можуть підприємці, що вже запустили власний стартап і бажають його розширити, і новачки, що мають лише бізнес-план.
У соціальній категорії розглядатимуться ідеї щодо новаторської діяльності, насамперед спрямованої на розв’язання чи пом’якшення соціальних проблем на умовах самоокупності та стійкості. Це має бути довготривалий суспільно корисний проект на кшталт організації людей задля допомоги іншим людям/тваринам/екології, задля розв’язання проблем суспільства, міст, селищ.
До категорії творчих проектів належать ідеї, що стосуються розвитку культури, живопису, інтелектуально-духовного потенціалу. Йдеться про видання книжок, відкриття картинних галерей, театрів, творчих просторів, курсів, створення музичних і театральних творів, творчих гуртів тощо.
Кількість ідей у зазначених категоріях, вартість проектів і розмір їх стартового капіталу — необмежені. Подати свою ідею можна на електронну пошту Департаменту економічного розвитку і торгівлі Київської облдержадміністрації [email protected] (обов’язково з поміткою «STARTUP»). Телефони для довідок: (044) 286-81-23, 286-81-55.
Ідеї та готові бізнес-проекти приймаються до 01 березня 2016 року.
Як правильно заповнити анкету: http://goo.gl/forms/vFVHLwg4EU