05.06.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Для внутрішньо переміщених осіб

Прес-служба Права людини <[email protected]>;

У Вишгороді відкрито центр безкоштовної юридичної допомоги для внутрішньо переміщених осіб (переселенців). Тут можна отримати консультації та допомогу:

— щодо законодавства та нормативної бази із прав та свобод ВПО;
— в отриманні необхідних документів (в тому числі, взяття на облік ВПО, клопотання на отримання соціальної допомоги, відновлення втрачених документів або отримання дублікатів);
— в складанні та поданні заяв, скарг, звернень до органів влади, позовів до суду та інших процесуальних документів;
— у випадках порушення прав ВПО;
— з отримання соціальної допомоги та пенсій, відносин із роботодавцями, з банками, державними соціальними службами та ін.;
— з реєстрацією підприємств (фізичної-особи підприємця, товариства з обмеженою відповідальністю), громадських та благодійних організацій для ВПО.
Вишгород — одне із 12 міст Київщини, де відкрито такі приймальні. Це проект «Громадської правозахисної організації «Права людини», яка реалізовує його за підтримки Програми Розвитку ООН в Україні та Уряду Японії.
Проект унікальний тим, що надаються як первинна, так і вторинна юридична допомога, відстоюються інтереси переселенців у судах. Крім того, випущені інформаційні буклети для ВПО, де вміщені відповіді на найбільш розповсюджені юридичні питання.
Правозахисна організація планує найближчим часом провести тренінг «Ефективна інтеграція для внутрішньо переміщених осіб: права, робота, підприємництво». Переселенців безкоштовно навчатимуть ефективно шукати роботу, розкажуть про гарантовані державою права і допомогу, консультуватимуть щодо реєстрації різного роду організацій в Україні.
Прийом здійснюється з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 17:00 год за адресою: м. Вишгород, вул. Ю. Кургузова, 13, тел: (093) 266-09-66, юрист Вікторія Ігорівна.