31.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Не заощаджуйте на експертизі

Прес-служба Регіонального сервісного центру МВС у Київській області

Купуючи автомобіль, не заощаджуйте на його експертному дослідженні. Адже легковажне ставлення до придбання транспортного засобу може призвести до появи неочікуваних проблем.

Так, днями до сервісного центру МВС у Білій Церкві для зняття з обліку автомобіля MERCEDES-BENZVITO звернувся житель Києва. Він надав працівникам центру всі необхідні документи, але…йому відмовили у проведенні операції і передали автівку поліції… З’ясувалося, що ідентифікаційний номер двигуна його автівки знищено кустарним способом.

Чоловік розповів, що декілька років тому придбав цей автомобіль для власного користування на території м. Києва, там його і зареєстрував. Експертних досліджень не проводив, тому що не вважав це за потрібне.

Виявити чи навіть запідозрити підробку автомобіля самотужки практично неможливо. Тому звертайтеся до фахівців експертної служби, які працюють у територіальних сервісних центрах МВС, длядослідження та оцінки транспортного засобу, який ви збираєтесь придбати. Так ви гарантовано зможете уникнути подальших неприємних ситуацій.