05.06.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Різдвяний турнір з міні-футболу

IMG 2874

IMG 2882

IMG 2980

IMG 3027

IMG 3028

IMG 3032

IMG 3038

Олександр ЧЕРКАЙ, старший тренер ФК «Чайка»
ФОТО — архів ТОВ «ТЕРА», спеціально для

Спортивний зал Вишгородської районної ДЮСШ став ареною футбольних баталій у дні Різдвяних свят. 6, 8 та 9 січня 2015 р. тут проходив дитячий Різдвяний турнір з міні-футболу для хлопчиків 2007 року  народження, в якому взяли участь команди з Києва, Вишгорода та Вишгородського району.

Організатор турніру — футбольний клуб «Чайка» КП «УФКС», а головний спонсор — Вишгородська міська організація Української Народної Партії. Саме тому відкривав турнір голова ВМО УНП, директор ТОВ «ТЕРА» Едуард Багмут. Він поздоровив учасників змагань, їхніх батьків і родичів, а також тренерів із Новим роком та Різдвом Христовим, побажав командам найкращим чином проявити себе в турнірі та щоб переміг найсильніший. 

Учасники турніру були поділені на дві групи по чотири команди в кожній.

Група «А»: ФК «Восход» (Київ), ФК «Єдність» (Київ), перша і друга команди ФК «Чайка» (Вишгород). Група «Б»: ДЮФК «Арсенал» (Київ), ФК «Діназ» (Лютіж), ФК «Межигір’я» (Нові Петрівці) та ДЮСШ- 22 (Київ).

Дитячі турніри відзначаються неабияким азартом та безкомпромісністю боротьби,  тож на майданчику точилися справжні спортивні баталії.

У групі «А» у перший день змагань фактично не було виявлено фаворита, команди «Чайка» та «Восход» набрали по 4 очки. Другий день став успішнішим для «Восхода», який обіграв  першу команду ФК «Чайка» і став лідером групи. Друга команда ФК «Чайка» подарувала приємний сюрприз першій команді, обігравши ФК «Єдність» (5:1). Таким чином наша перша команда стала другим півфіналістом турніру,  друга команда отримала право боротись за 5-6 місце у турнірі.

У групі «Б» явним фаворитом була команда ФК «Межигір’я», яка обіграла усіх суперників по групі і стала першою. Друге місце впевнено зайняла команда ДЮФК «Арсенал», поступившись тільки ФК «Межигір’я».

Півфінальні ігри були дуже напруженими та інтересними. Переможцями півфінальних пар стали ФК «Восход» (обіграли ДЮФК «Арсенал» з рахунком 4:2) та ФК «Межигір’я» (обіграли нашу першу команду «Чайка» з рахунком 3:1).

У третій день змагань мірялись силами команди у стикових іграх і були зафіксовані такі результати:

* 7-8 місця: ФК «Діназ» — ФК «Єдність» (0:1);

* 5-6 місця: ДЮСШ -22 — ФК «Чайка-2» (3:1).

У напруженій боротьбі за 3-4 місця перша команда «Чайка» вирвала перемогу у ДЮФК «Арсенал» (3:2). М’ячі на рахунку Дмитра Аксьонова (2) та Дениса Дворського (1).

Фінальна гра, як і годиться, була бойовою, безкомпромісною і непоступливою. Основний час переможця не виявив (1:1), а у серії штрафних 6- метрових ударів команда ФК «Восход» перемогла ФК «Межигір’я» (4:2).

Під час нагородження переможців та учасників турніру експертна група тренерів назвала кращих гравців у кожній із команд. Ними стали: Михайло Латута  (ФК «Діназ»), Артур Кисішин (ФК «Єдність»), Арсеній Пісковий (ДЮСШ-22), Денис Музиченко (ФК «Чайка-2»), Валерій Сохань (ДЮФК  «Арсенал»), Адам Альмасрі (ФК «Чайка»), Євгеній Салей (ФК «Межигір’я»), Дмитро Боярченко (ФК «Восход»). У номінаціях: кращим воротарем турніру став Максим Давиденко (ФК «Чайка»), кращим оборонцем — Ігор Бабенко (ФК «Межигір’я»), кращим нападником — Євген Нішенко (ФК «Восход»).

Всі вищеназвані гравці отримали грамоти та пам’ятні призи з рук представників головного спонсора змагань — Вишгородської міської організації Української Народної Партії. Кубки та медалі за призові місця отримали: за 3 місце — ФК «Чайка», за 2 місце — ФК «Межигір’я». Головний приз — кубок Різдвяного футбольного турніру з міні-футболу — з рук Едуарда Багмута отримала команда ФК «Восход» (Київ).

А далі були солодкі призи всім командам-учасницям. Наостанок тренери та спортивне керівництво району подякували спонсорам турніру — членам Вишгородської організації Української Народної партії Едуарду Багмуту, Олені Багмут, Костянтину Короленку, Валерію Подшивалкіну, Юрію Дніпровському та Тетяні Половинкіній за небайдуже ставлення до дитячого спорту та висловили надію, що цей Різдвяний турнір стане традиційним і відбуватиметься щороку.

ФОТО 1 — Моменти фінального матчу турніру (2 фото)

ФОТО 2 — Призи і медалі учасникам турніру

ФОТО 3 — Едуард Багмут вручає головний приз турніру команді – переможниці (2 фото)

ФОТО  4  —  Команди- учасниці фіналу разом з організаторами турніру та спонсорами. У верхньому ряду (зліва направо): Юрій Дніпровський, Костянтин Короленко, Валерій Подшивалкін, Олена Багмут, Едуард Багмут, Олександр Черкай

ФОТО 5 —  Команда-переможниця турніру (ФК «Восход», м. Київ)