30.01.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Гороскоп на тиждень

на тиждень з 9 по 15 жовтня

Понеділок
Напружене спілкування та несподіванки заберуть сили, але ситуація складатиметься на вашу користь. Корисні люди з’являтимуться вчасно. Вдалий день для вирішення питань, пов’язаних із владою.

Вівторок
Не варто чекати ні від кого вдячності. Ймовірне розчарування в коханні. Інтелектуальні здібності та пам’ять будуть на високому рівні. Цей день дарує успіх у пошуках необхідної інформації. У фінансових питаннях особливих зрушень не очікується.

Середа
Вигідний день для занять нерухомістю та землею. В інших галузях не варто нічого підписувати, купувати й узагалі витрачати гроші. Зберігайте й накопичуйте. В особистому житті ймовірний скандал.

Четвер
Чудовий час для зустрічей, переговорів, побачень. У потрібний час з’явиться корисна людина, яка допоможе отримати бажане. Ви можете невимушено налагоджувати взаємини й уникнути при цьому негараздів у сімейних стосунках.

П’ятниця
Фінансові можливості тимчасово відсутні, починання в цьому напрямі будуть безперспективними. Але вам трохи пощастить у громадському житті. Люди, які займають вище положення, будуть прихильні до вас і допоможуть вирішити ваші проблеми.

Субота
Можна впевнено йти до успіху в поточних справах. Не варто починати нічого надто важливого, оскільки можливі збитки або протидія. Стороння людина може внести розбрат у давно сформовані стосунки.

Неділя
Якщо здійснити починання, то виникнуть проблеми, які доведеться вирішувати протягом місяця. Краще продовжувати раніше розпочаті справи. Варто бути обачним у діях.

на тиждень з 16 по 22 жовтня

Понеділок
Можливі розбіжності у взаєминах. Покладайтеся на допомогу колег, які вам симпатизують, перевірених людей або друзів. Дозвольте собі більше спокійного відпочинку.

Вівторок
День щасливих збігів обставин і приємних зустрічей. Навіть у складних справах у вас будуть союзники. Можна подолати будь-які перешкоди. Не покладайтеся на дії інших. Якщо ви зробите все самі, пощастить саме вам.

Середа
Для прогресу в справах доведеться проявити швидкість реакції, подолати страх програшу. Конфлікти, якщо вони виникнуть, краще влагодити мирним шляхом, інакше вони можуть вилитися в надто великі проблеми. Уникайте дій, пов’язаних із ризиком.

Четвер
Події всіляко заважають плавному перебігу справ. Фінансовий успіх очікується тільки завдяки поїздкам. Застосовуючи шарм, можна вирішити поточні проблеми. До особистих справ краще не братися.

П’ятниця
Небажано займатися фінансовими операціями та передавати в чужі руки гроші або цінні речі. З’являється ймовірність бути пограбованим. Існує також загроза проблем під час подорожей. Не дозволяйте себе використовувати у взаєминах, не погоджуйтеся на те, що вам не подобається.

Субота
Фінансова удача повертається. Хороший день для спілкування, зав’язування стосунків, особливо ділових, пошуку однодумців. Можуть з’явитися практичні гарні ідеї та можливості їх реалізувати.

Неділя
Скрізь відкриваються шляхи до самовдосконалення. У любовних стосунках можна насолоджуватися розмаїттям, а в інших сферах побоюйтеся лицемірства. Імовірні зміни на краще.

end faq

{accordionfaq faqid=accordion3 faqclass=”lightnessfaq defaulticon headerbackground headerborder contentbackground contentborder round5″ active=item1}