26.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

«Сон зимової ночі» і «Дюймовочка»

2

Валентина ЯКОВЕНКО, методист ЦТ «Джерело»
ФОТО – автор, спеціально для «Вишгорода»

Свято Миколая і Новий рік красиво й весело зустрічали в «Джерелі» – новорічним концертом-казкою «Сон зимової ночі» (для вихованців початкового та основного рівня навчання), новорічною виставою «Дюймовочка» – від театральної студії «АТОС» (для джерелят і їхніх батьків та для соціально незахищених категорій дітей). Ці дійства – якісно нового рівня – відзначили батьки вихованців та гості закладу, серед яких були і депутат обласної ради, голова ВГО «Молода Країна» Андрій Пещерін та секретар Вишгородської міської ради Тетяна Бражнікова.
… Кожного року діти з нетерпінням чекають зустрічі зі Святим Миколаєм. Чекала і маленька дівчинка Софійка (Іващук Марина), яка потрапила до казкової країни Снігляндії. Разом із нею та добрим Чарівником (Юрій Ушаков) діти подорожували чарівним лісом, гралися в сніжки, ліпили Сніговика, щедрували, співали віншувальних пісень Св. Миколаю та новорічних – вокальні колективи «Співаночка», «Домісолька», солістки Ар’яна Олумі Додоран, Зоріана Джунь, Олександра Тихан, кружляли в танцях – запалювали колективи «Вишеград», «Джерельце», «Pas de danse», «Flash», красуні із шоу-студії мод «Фантазія» виконували дефіле янголят, прикрашали ялинку та демонстрували святкове вбрання. І все це – на красивій сцені, у яскравих нових костюмах, про які подбали керівники гуртків та батьки.
Звісно, не обійшлося й без темних сил. Зла Відьма (Анеліна Шейн, Діана Шейн) задумала перешкодити святу, але на допомогу прийшла Королева Снігляндії (Марина Іллєнок) зі своїми помічниками, знищивши злі чари й допомігши Софійці та всім дітям зустрітися зі Святим Миколаєм (Юрій Ушаков).
За кожен художній номер і за кожного персонажа вболівали директор Центру творчості «Джерело» Наталія Кисіль, заступник директора Оксана Миненко та педагоги Оксана Черкас, Анастасія Близнюк, Валентина Демочко, Вероніка Манзюк, Анна Покровська, Світлана Стащук, Тетяна Халаш, Леся Клімова, Катерина Барладян.
Музичний супровід забезпечили звукорежисер Юрій Дружинський та культорганізатор Анна Франко.
Автор сценарію – художній керівник закладу Юрій Ушаков.
***
Театральний колектив «АТОС» порадував дітвору чудовою постановкою відомої казки «Дюймовочка» за сценарієм керівника колективу Ольги Хуторної.

Як відомо, з крихітною Дюймовочкою (Анастасія Еско) трапляється ряд пригод. Утікши від недоброї Жаби (Соня Катеджян), вона потрапляє в лапи Жука (Костя Костюков, Тимофій Купріков), який незабаром залишає її одну в лісі. Але добросердечна дівчинка рятується від Крота (Данило Гриценко) й Миші (Арина Резник) і рятує Ластівку (Віка Потоцька), яка переносить її в теплі краї, де Дюймовочка знайомиться з королем Ельфів…
Ролі ведучих-фей виконали Катя Юрчук та Анна Горюнова, ролі інших персонажів – Нестор Хуторний, Олександра Демидчук, Люсіне Катеджян, Уляна Красковська, Кирило Орленко, Каміла Чіхман, Мілана Цимбал, Дарина Пастушенко.
У передноворіччя поруч із героями казки з’явилися Дід Мороз (Сергій Хуторний), Снігуронька (Марина Іллєнок) і Новий 2016 рік (Маринка Купрікова) – з побажаннями миру, щастя, добра усім джерелятам!
Нехай їхні слова справдяться! Хай буде мир і злагода у кожній родині і в усій Україні!