05.06.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

«Знак» Міжнародного дня інвалідів — підтримати і розрадити

Олександр КОНОНЕНКО
ФОТО — Галина МАКАРЕНКО, Ірина ВОЙТЕНКО

З нагоди Міжнародного дня інвалідів працівники територіального центру та міської ради, депутати  міської та районної рад зустрілися з людьми, що належать до цієї категорії, поспілкувались з ними та вручити невеликі подарунки від підприємців та районної організації Товариства Червоного Хреста України.

Зокрема, завідуюча відділенням соціально-побутової адаптації Вишгородського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Ірина Войтенко разом з депутатами міськради Анатолієм Шокою та Анатолієм Костюченком відвідали підопічних терцентру.

Нелегко  живеться людям з обмеженими можливостями, але, завдячуючи тому, що поряд завжди є ті, хто готовий допомогти і підтримати у важку хвилину, вони не впадають у відчай. «Для мене працівники територіального центру стали справжньою другою родиною, —  каже Дмитро Манашок. —  Адже вони завжди «на зв’язку», знаходять час поспілкуватись зі мною, підтримують мене у всіх моїх справах».

«Ми не маємо коштів, щоб допомагати нашим підопічним продуктами, одягом, гігієнічними засобами, все це нам надають небайдужі люди, які добре розуміють чужий біль, — говорить директор територіального центру Наталія Рудько. —  Сьогодні особливо хочемо подякувати генеральному директору товариства «Альянс краси» Вадиму Геращенку, який передав нашим підопічним продукцію свого виробництва».

Разом з подарунками від «Альянсу краси» підопічним терцентру  вручили також  продуктові набори  —  про них потурбувався Анатолій Шока.

Одна з підопічних стаціонарного відділення для постійного проживання територіального центру Ольга Гусєва перебуває зараз на лікуванні у Вишгородській районній лікарні. Однак і про неї не забули – працівник терцентру Людмила Норець відвідала її у стаціонарному відділенні і вручила ліки від підприємця, депутата міської ради  Юрія Попова та районної  організації Товариства Червоного Хреста, набір продукції від «Альянсу краси» та солодощі від територіального центру.

Любов Павлівна Маковецька рада була вітати у своїй невеличкій, але затишній оселі працівників міської ради: «Через хворобу моє спілкування доволі обмежене, не часто можу відвідати заходи, які проводяться в місті і на яких я  б хотіла побувати, поспілкуватись з цікавими для мене людьми. І такі зустрічі особливо гріють, бо бачу, що люди щиро співчувають і підтримують. Дякую працівникам міськради, а ще працівникам територіального центру, які теж мене не забувають».

«Я недавно на цій посаді, — говорить секретар міськради Тетяна Бражникова. – Але поспілкувавшись у ці дні з людьми, які мають обмежені можливості, одинокими вишгородчанами похилого віку, бачу, що соціальній роботі серед таких категорій людей треба приділяти більше уваги. Гадаю, що саме це і робитиме міськрада разом із депутатським корпусом».

Нові соціальні проекти, спрямовані на поліпшення умов проживання і лікування людей з обмеженими можливостями, і справді потрібні нашому місту і нашому району. Адже навіть у цей день — Міжнародний день інвалідів – не до всіх дійшли відповідні організації та благодійники, хтось так і лишився наодинці зі своїми проблемами…

DEN-ISCN4380

DSC01980

DSCN4366

DSCN4378