31.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

День працівників сільського господарства

Шановні друзі!

Традиційно осінньою порою ми відзначаємо День працівників сільського господарства. Це свято завжди знаменує собою не лишезавершення сільськогосподарського року, але й підбиття підсумків реалізованих аграріями планів. 

Сьогодні з упевненістю можна стверджувати, що аграрна галузь – основа міцного плацдарму економіки держави та запорука добробуту її громадян.Задля того, щоб закріпити позитивні тенденції в розвитку агровиробництва Київщини та України в цілому, наші фермери, кооператори, фахівці господарств, працівники переробнихкомплексів доклали немало своїх зусиль та кропіткої праці. Цього річ столична область продовжує утримувати лідируючі позиції по всіх галузях сільського господарства серед інших регіонів країни.Першість ми займаємо і в системі продовольчої безпеки. Завдяки хорошій врожайності, Київщина зуміла заявити про себе як потужний учасник зернового ринку в державі.

Висловлюю щиру вдячність усімпрацівникам сільського господарства області за вашу невтомну працю, а головневідданість найблагороднішій професії – хлібороба й годувальника. Завдяки вашим зусиллям полиці магазинів щоденно наповнюються високоякісними українською продукцією.Ваша наполегливість, уміннягосподарювати та досягати успіхів у розвитку аграрної галузі залишаються відмінним взірцем для багатьох фахівців різних поколінь.

Бажаю усім вам міцного здоров’я, щастя, радості. Нехай ваші професійні задуми та плани будуть реалізовані на благо рідної землі, покращення добробуту наших земляків та всього українського народу. Нехай і надалі колосяться щедрими врожаями засіяні ниви! Мирного неба та Божого благословіння вам та вашим родинам!     

Голова Київської облдержадміністрації Володимир Шандра