29.05.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Погорільці

3

Влас. інф.
ФОТО — соцмережі

Пообідня неділя на вул. Шкільній відзначилася щільним чорним димом. Горіла приватна будівля — невеличка, але на два виходи. Люди гомоніли, що буцімто смолили покрівлю, але від чого зайнялося, ніхто достеменно не знав. А от гасили пожежу понад три години.
Із повідомлення служби 101. 4 жовтня о 16:10 до оперативно-диспетчерської служби Вишгородського району надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку за адресою: м. Вишгород, вул. Шкільна, 77. На виклик терміново виїхав черговий підрозділ 37-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Вишгорода.
Прибувши на місце, пожежні встановили, що загорання виникло в житловій будівлі та супроводжувалось значним задимленням. Рятувальні підрозділи провели розвідку та визначили основні напрямки подачі пожежних стволів, а затим локалізували та ліквідували пожежу.
Вогнем знищено та пошкоджено покриття і перекриття на площі 150 кв. м с, стіни. Причина пожежі встановлюється.
Юрій П. та його сестра Марія (мама, яка самостійно виховує сина-інваліда) залишилися без даху над головою та без необхідного — речей, одягу, побутових приладів, посуду тощо. Негайно потрібні два ліжка та хоча б два комплекти постільної білизни.
У апараті виконавчого комітету Вишгородської міської ради створено спеціальну комісію, що розглядатиме ситуацію. Водночас Вишгородська районна організація Товариства Червоного Хреста України закликає вишгородців до доброчинності.
Нагадуємо, що речі (одяг та інше) приймає склад Вишгородської РОТЧХ України: м. Вишгород. просп. І. Мазепи, 7 (підвальне приміщення навпроти Вишгородської ЗОШ № 1 відкрите щосереди з 14-ої до 16-ої год).
Адреса медико-соціального центру Червоного Хреста: м. Вишгород, вул. В. Симоненка, 5 (тел: 04596-526-38; надає послуги із 9-ої до 15-ої год).
Шановні вишгородці!
Допомогти землякам-погорільцям можна й особисто.
5211 5373 1586 8195 — картка Приватбанку
Марущак Марія Петрівна, її телефон: (097) 525-93-17
(067) 223-14-97 (Анастасія).