29.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Лісогор — на своєму місці

Світлана БРАГАРНИК, Емма ОДИНОКІНА, Марія КУЗНЄЦОВА, Марія ПИРОЖКОВА

Ось уже 4 роки Володимир Лісогор виконує депутатські обов’язки на нашому виборчому окрузі — вулиці Б. Хмельницького. До нього також входили будинки 6, 8, 9.
За ці роки ми відчули, що таке справжній депутат. Тих, хто був до Лісогора, навіть не пригадаємо.
Він не живе ні в наших будинках, ні навіть на нашій вулиці, але знає всіх її мешканців та їхні проблеми. А проблем чимало, бо будинки старі, зношені, та й мешкають тут переважно пенсіонери, тобто люди з мінімальним достатком. А будинок № 8 ще й кооперативний. В одному місці тече, в іншому обвалюється штукатурка, «плачуть» труби. Звичайно, все це ми ліквідовуємо своїми силами, але не без суттєвої допомоги нашого шановного депутата.

У буд. № 8 Володимир Юрійович допоміг полагодити козирок над під’їздами, поштукатурити відкоси при вході в підвали, відремонтувати тротуари. Допоміг зрізати старі дерева і вивезти їх, хоча це не входило в його обов’язки, це має робити КПЖ.
А скільки разів наш депутат збирав мешканців свого округу на зустрічі з покійним міським головою Віктором Решетняком, аби виборці могли висловити свої проблеми й попросити допомоги — і все в основному виконувалось!
Питанням лічильників на тепло В. Лісогор почав займатися з березня 2015 року — разом із депутатом В. Кутаф’євим «пробивали» цю тему — і за рахунок міського бюджету 18 будинків житлового фонду отримають лічильники.
Активним був наш депутат і в акції ГО «Вишгород — наш дім»: разом зі своїми колегами-депутатами та волонтерами вони зібрали понад 50 тис. грн, які були використані на допомогу бійцям-учасникам АТО.
До кожного святкового дня він не забував привітати пенсіонерів, найбільш незахищених людей — листівками-запрошеннями на концерти, на свято Нового року, Жіноче свято та ін.
Зараз ми прочитали в газеті, що будинки 6, 8, 9 на вул. Б. Хмельницького не увійшли до виборчого округу Володимира Лісогора. Дуже обурені цим. Вимагаємо повернути нашого депутата. Ми нікого не уявляємо на його місці. І щиро дякуємо йому за все, що для нас зробив.