08.06.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

«Добро людям» і «Милосердя»

ДЖЕРЕЛО: Вишгородське районне радіо

До Міжнародного дня людей похилого віку у Нових Петрівцях у приміщенні Будинку культури відбулася медична акція «Добро людям». Захід проходив за підтримки сільської ради та з ініціативи районної організації Товариства Червоного Хреста України спільно з Міжнародним благодійним фондом «Сприяння розвитку медицини». Варто нагадати, що це вже не перша така акція у нашому районі (акція «Добро людям» відбулася у липні цього року в м. Вишгороді).

1 жовтня вНовопетрівському сільському Будинку культури вимірювали рівень глюкози в крові та артеріальний тиск. Також прийом вели офтальмолог (діагностика, консультація, підбір і тут же безкоштовна видача окулярів), сімейний лікар Юлія Фесенко (консультація). Всі відвідувачі отримали брошури Червоного Хреста та інформацію щодо захворювань на туберкульоз і СНІД. Жителів села познайомили з патронажною медичною сестрою Оленою Дорошенко, яка працює у новоствореній у Нових Петрівцях кімнаті медико-соціальної допомоги.

На акцію «Добро людям» новопетрівчани прибули активно. Організатори планували прийняти 100-150 осіб (як то було у Вишгороді), та по лікарські консультації звернулись 260 сільчан. Всі вони безкоштовно, після прийому у лікаря та ретельного підбору, отримали окуляри. Це в основному пенсіонери, інваліди, учасники бойових дій, одинокі громадяни похилого віку, особи з багатодітних сімей та. ін. з числа соціально не захищених.

Голова Вишгородської районної організації Товариства Червоного Хреста України висловлює щиру подяку всім, хто долучився до доброї справи, насамперед — директору СБК Аліні Власенко та директору Новопетрівського сільського ЦССДСМ Тетяні Кот, які разом зі своїми колективами працювали волонтерами на згаданому вище заході. Наразі планується проведення медичної акції «Добро людям» на Лівому березі. Крім того, до Міжнародного дня людей похилого віку, в тих населених пунктах, де функціонують кімнати медико-соціальної допомоги (а це селище Димер, села Нові та Старі Петрівці, Лютіж), всі підопічні Червоного Хреста отримали продуктові набори.

«За підтримки Вишгородської міської ради було закуплено і роздано понад 100 наборів із провізією всім членам міської ради ветеранів війни та праці, громадянам, якими опікується Червоний Хрест України, та іншим малозабезпеченим особам у Вишгороді», — додає голова районної червонохресної організації. — Нагадаємо, протягом жовтня на Вишгородщині — акція «Милосердя», під-час якої будуть зібрані овочі для нужденних верств населення. За бажання кожен може зробити свій внесок у вигляді овочево-фруктової продукції, інших продуктів харчування тривалого зберігання, консервації, предметів особистої гігієни, одягу та взуття. Все зібране буде передано тим людям, хто потребує допомоги і підтримки. Будьмо милосердними!

PA010523

PA010524

PA010529

PA010530

PA010533

PA010538