02.06.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Про визначення та обладнання місць для розміщення плакатів, стендів, листівок та інших друкованих агітаційних матеріалів (крім матеріалів, що розміщуються на носіях зовнішньої реклами) під час проведення чергових виборів депутатів місцевих рад та сільськ

Рішення від 20 серпня 2015 року № 208
На виконання вимог статті 56 та частини 11 статті 60 Закону України «Про місцеві вибори», керуючись ст. 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Вишгородської міської ради ВИРІШИВ:
1. Визначити місця для розміщення плакатів, стендів, листівок та інших друкованих агітаційних матеріалів (крім матеріалів, що розміщуються на носіях зовнішньої реклами) з чергових місцевих виборів 25 жовтня 2015 року — згідно з дислокацією (додається). 
2. Доручити директору КПЖ і КГ Вишгородської міської ради Шененку М.П. в термін до 9 вересня 2015 року включно обладнати визначені у пункті 1 цього рішення місця для розміщення матеріалів передвиборної агітації: 
2.1. Забезпечити підтримання належного стану стендів, дошок оголошень та місць для розміщення матеріалів передвиборної агітації на період проведення передвиборної агітації.
2.2. Забезпечити зняття передвиборних агітаційних матеріалів, що розміщувалися на території міста, у встановлений законом строк – до 24 години 23 жовтня 2015 року. 
3. Офіційно оприлюднити це рішення в газеті «Вишгород».
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Ростовцева О.М.
В. о. міського голови М. РЕШЕТНІКОВА

Додаток
до рішення виконавчого комітету Вишгородської міської ради від 20 серпня 2015 року № 208

Дислокація місць для розміщення плакатів, стендів, листівок та інших друкованих агітаційних матеріалів (крім матеріалів, що розміщуються на носіях зовнішньої реклами) по чергових місцевих виборах 25 жовтня 2015 року

1. Просп. І. Мазепи (біля магазину «Віта»).
2. Просп. І. Мазепи (біля автобусної зупинки Вишгород – Димер).
3. Площа біля РБК «Енергетик».
4. Вул. В. Симоненка, 7 (біля магазину «Вишневий»).
5. Вул. Дніпровська (біля магазину «ЕКО»).
6. Перехрестя вул. В. Симоненка та пл. Т. Шевченка.
7. Вул. Б. Хмельницького (біля продуктового магазину № 7).
8. Пров. Квітковий (біля продуктового базару м. Вишгорода).
9. Вул. Київська, 6 (магазин «Дніпро»).
10. Перехрестя просп. Т. Шевченка та вул. Шкільної (поруч із супермаркетом «АТБ»).