31.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Подолаємо стрес

Ірина ТЯМОЛОВА
ФОТО — архів Спілки патріотів зі Сходу України, спеціально для «Вишгорода»

Коли побачиш, спробуєш чи відчуєш щось дуже гарне, хочеться вигукнути: «Агов, люди, ідіть до нас, бо тут класно!» Саме так з нами було 17 серпня на тренінгу «Подолання стресу».
Виплеснувши емоції, слухали, дивувалися, сперечалися, ділились. Стало легше, затишніше, яскравіше, смачніше (бо у ресторанах так не годують, як нас нагодували)…. Чиста правда! Маючи вищу освіту з декількох спеціальностей та упевненість, що я «сама собі психолог», зрозуміла, що найголовніший стрес у житті тримала в секреті сама від себе, бо я ж «доросла розумна жінка, що розумні книжки читала». 
Дівчата-організатори, талановиті психологи Аліна Стеценко (фахівець соціальної роботи) та Марина Кравченко (спеціаліст проету Соціальної інтеграції та примирення внутрішньо переміщених сімей та дітей у Київській області) пояснювали, як допомогти людині, яка перебуває у стресовій ситуації, як покращити спілкування в родині та стати хоч трохи щасливішою… 
На мене особисто подіяло! Поговорила відверто з близькими — вийшло із слізьми, та відчула полегшення…Так що не зволікайте і знайте, що є місця, де на Вас чекають, вислухають і будуть просто раді.


***
Замість післямови.
Благодійна матеріальна допомога продуктами харчування довготривалого зберігання від СПСУ, Лицарів Колумба (США) спільно з благодійним фондом «Карітас-Київ» таким категоріям переселенців із Сходу: багатодітні родини; одинокі матері з неповнолітніми дітьми; матері з неповнолітніми дітьми без чоловіків; пенсіонери; інваліди; сироти неповнолітнього віку, студенти. Документи (див. на сайті https://www.facebook.com/profile.php?id=100001177376862&fref=ts) збираємо до 1 вересня. Звертатися за тел: 099-394-23-27 (з 14:00 до 17:00).
Центр зайнятості вільних людей (https://www.facebook.com/czvl.staff/posts/952262004841149) повідомив: за адресою: м. Київ, вул. Фрунзе, 13-д відкрито хаб «Будинок вільних людей», який об’єднав громадські організації у справах переселенців — Центр зайнятості вільних людей, КримSOS, Схід-SOS, Новий Донбас. Переселенці отримуватимуть допомогу у форматі «єдиного вікна»: юридичні консультації, поради фахівців у питаннях пошуку роботи, працевлаштування, обговорення інших важливих проблем.