30.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Визначено виконавця земельного аукціону з надання земельних ділянок КОДА на умовах оренди

Прес-служба Льва Парцхаладзе

18 серпня у Київській обласній державній адміністрації відбулося засідання конкурсної комісії щодо відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів.

До складу комісії увійшли: голова комісії, перший заступник голови облдержадміністрації Лев Парцхаладзе, секретар комісії, начальник управління земельних відносин департаменту капітального будівництва КОДА Тетяна Скрипко, виконуючий обов’язки начальника Головного управління Держземагентства у Київській області Анатолій Шумський, директор департаменту містобудування та архітектури КОДА Наталія Мошинська, директор департаменту економічного розвитку та торгівлі КОДА Ігор Самойлов, начальник управління юридичного забезпечення та контролю апарату КОДА Юрій Лісовський.

Перший заступник голови Київської обласної державної адміністрації Лев Парцхаладзе:

«Для відкритості та прозорості влади, її дій та змін ми ініціюємо проведення першого відкритого земельного аукціону з надання права оренди на земельні ділянки, що знаходяться у власності адміністрації. Землі, призначені для рекреаційних, спортивних, туристичних цілей та культурно-оздоровчих потреб, нададуть змогу використати їх у повній мірі за цільовим призначенням та реально наповнити місцеві бюджети. Така практика має бути започаткована у подальшому на постійній основі».

Комісія розглянула конкурсні пропозиції щодо потенційних виконавців земельних торгів у формі аукціону, запланованих на осінь 2015 року. Так станом на 06.08, коли закінчився строк подачі заявок, усього надійшло дві пропозиції:  1) Товарної біржі «Київська агропромислова біржа»; 2) Товарної біржі агропромислового комплексу центральних областей України. Переможцем було визнано Товарну біржу «Київська агропромислова біржа».

Також члени комісії рекомендували голові Київської обласної державної адміністрації затвердити результати конкурсу та доручити Вишгородській районній державній адміністрації здійснити дії щодо укладення договору з переможцем конкурсу та сприяти підготовці лотів до продажу прав оренди на земельні ділянки державної власності на земельних торгах на наступні чотири ділянки: дві земельні ділянки водного фонду на території Лебедівської сільської ради Вишгородсього району площею 2,4054 га та 2,0255 га, а також дві земельній ділянки водного фонду на території Хотянівської сільської ради Вишгородського району площею 0,0900 га та 0,1040 га, призначених для передання в оренду для рекреаційних, спортивних, туристичних цілей та культурно-оздоровчих потреб.