29.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Патрулювання вулиць міста

Фото зроблені вчора, у середу 24.06.2015року. Працівники Вишгородського районного відділу міліції спільно з представниками ГО “Асоціація воїнів АТО Вишгородщини” заступають на патрулювання вулиць міста. Таку практику спільного патрулювання запроваджено зовсім нещодавно. Воїни АТО одні з перших відгукнулися на заклик начальника Вишгородського районного відділу міліції Павла Панфьорова, щодо посилення охорони громадського порядку з метою запобігання ескалації суспільно-політичної ситуації та недопущення ускладнення криміногенної обстановки на території Вишгородщини.
Також, діє спільний план працівників міліції, працівників СБУ та представників громадськості – відбувається патрулювання території обслуговування Вишгородським РВ.
Проводяться ряд операцій під умовними назвами «МАК», «Літо-2015», «Візит», «Крадіжка», «Про запобігання виникненню пожеж у природних екосистемах України і оперативне реагування на них», які покликанні виявити, усунути та запобігти умовам та причинам скоєння протиправних діянь. Про результати роботи щоп”ятниці на оперативній апаратній нараді у Вишгородській РДА звітує начальник районного відділу міліції з охорони безпеки громадян Ян Обжилянський.(хто слухає наші передачі, той знає і про результати)
Хлопців на патрулювання відправляли їх керівники, процедура інструктажу та розподілу територій патрулювання тривала близько години.