02.06.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

На соціальне страхування — 215803,6 тис. грн

Вишгородська ОДПІ

«За січень-травень 2015 р. від платників податків, які перебувають на обліку у Вишгородській ОДПІ, до Державного бюджету надійшло 215803,6тис. грн платежу. Лише за травень поточного року платниками сплачено 42 747,1 тис. грн, що становить 107,5% запланованих показників, темп зростання розрахункової бази за місяць становить 101,8%»,— повідомив заступник начальника — начальник Поліського відділення Вишгородської ОДПІ Вадим Опанасенко.

Заступник начальника зазначив, що платники податків добре поінформовані про те, що кошти, які перераховуються з їхніх доходів, будуть спрямовані на фінансування Збройних сил, зокрема, на переоснащення української армії та її подальшу модернізацію. Це допоможе зміцнити обороноздатність нашої країни та захистити її цілісність.

Щодо особливостей адміністрування військового збору, то з усіма необхідними роз’ясненнями можна ознайомитися на офіційному веб-порталі Державної фіскальної служби України у Загальнодоступному інформаційно-довідковому ресурсі або отримати консультації у фахівців Центру обслуговування платників Вишгородської ОДПІ.

Школьна (04596)52157