21.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

21 червня моїй мамі — 86 років

Кугаєнко---0002Кугаєнко---0001

Людмила КУГАЄНКО

Покоління 20-30-х років – це покоління мужніх і працьовитих людей. Моя мама – ветеран війни, праці, відмінник соціалістичного обліку Марія Василівна Медведюк – також із цієї когорти.

Працювати звикла змалечку, адже народилася в сім’ї колгоспників у с. Пилипча Березанського району Київської області. В роки війни лозунг «Все для фронту, все для перемоги!» став закликом і для моєї мами, яка тоді була підлітком…

У мирний час здобула спеціальність статиста і багато років присвятила улюбленій справі. Працювала інспектором статистики в Любешівському районі на Волині, а з часу утворення Вишгородського району очолювала його статистичне управління. Із 1979 по 1985-й була заступником начальника районної інформаційно-обчислювальної станції. Брала активну участь у суспільному житті міста.

Мамина праця відзначена медалями «За доблесний труд у роки Великої Вітчизняної війни 1941-1945 рр.», «За доблесний труд» в ознаменування 100-річчя з дня народження Леніна, «В пам’ять 1500-річчя Києва», «Ветеран праці», а також – почесною грамотою і знаком «Відмінник соціалістичного обліку».

21 червня мамі виповнюється 86 років. Здоров’я тобі і довгих мирних літ, матусю — у колі дітей, онуків і правнуків!