31.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Девіз журналістського життя

У народі кажуть: що написане пером – не вирубаєш і сокирою. На щастя, є люди, для яких це прислів’я – девіз усього їхнього життя. Це вони докладають чималих зусиль, щоб газети були цікавими і пізнавальними, це їхні статті змушують нас переживати і всміхатися.
Щиросердечно вітаю з професійним святом — Днем журналіста — колективи комунальних підприємств — міської газети «Вишгород», районної газети «Слово» і районного радіомовлення, — ТРК «ВишеГрад», а також власників і журналістів приватних видань «Вісник Вишгородщини», «На самом деле», «Рідне місто Вишгород», «Чайка Вишгорода», «Правда тут», «Слово і діло» та інших ЗМІ, які найближчим часом з’являться на місцевих теренах.
Зичу всім міцного здоров’я, творчих здобутків і натхнення, високого професіоналізму, щастя і благополуччя. Нехай ваші публікації, теле- і радіопередачі завжди несуть правду, будуть актуальними та об’єктивними, допомагають у розв’язанні життєво важливих проблем, приносять у кожний дім добро і розвиток, сприяють духовному зростанню особистості, формують свідому громаду не за фарисейськими, а за Божими і людськими законами, а ваша праця служить добру, утвердженню демократії та справедливості, миру і злагоди в Україні.

Вишгородський міський голова Віктор РЕШЕТНЯК