24.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

«Квартира під охорону за півціни»

УДСО при ГУМВС України в Київській області

На виконання Доручення Міністерства Внутрішніх справ України від 15.05.2015 року підрозділами Державної служби охорони проводиться всеукраїнська акція «Квартира під охорону», за умовами якої громадяни сплачують вартість охоронного обладнання, а монтажні роботи по обладнанню помешкання сигналізацією фахівці підрозділів ДСО виконують за половину їх вартості.

Запровадження всеукраїнської акції «Квартира під охорону» вже котрий рік поспіль дає можливість громадянам на вигідних умовах встановити охоронну сигналізацію. При цьому знижка на проведення монтажних робіт складатиме п’ятдесят відсотків від їх вартості. Якщо будинок знаходиться у прилеглому до міста районі, то сигналізація підключається до централізованого пульту охорони і вразі її спрацювання, на місце виклику швидко прибуває наряд групи затримання. При спрацюванні сигналізації нічого помітного для зловмисника у будинку не відбувається. Він навіть не підозрює, що найближчим часом прибуде міліція. Обладнання осель сигналізацією обійдеться набагато дешевше, ніж відшкодування втраченого від візиту злодія, а щомісячна плата становить від 200 гривень. Для тих, хто бажає скористатися умовами акції, Управління Державної служби охорони при УМВС України в Київській області, при зверненні зможе запропонувати варіант, який фінансово буде сприятливим саме для Вас.

Скористайтесь можливістю суттєво зекономити на встановленні системи сигналізації!

action

Телефонуйте:

(097) 050-222-0 — для абонентів оператора Київстар

(073) 050-222-0 — для абонентів оператора Лайф.

Дзвінки здійснюються згідно тарифу оператора.

Номери гарячої лінії ДСО — 0 (800) 502-220 та 0 (800) 211-000 (безкоштовно).

Також можна звертатись в Управління Державної служби охорони при УМВС України в Київській області. Наша адреса: 01033, м. Київ, вул. Гайдара, 8, т. 287-04-77

e-mail: dso.kiev_obl @ ukr.net.