08.06.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Читайте класику

Марина КОЧЕЛІСОВА

Жертв безкоштовної преси більшає. Днями мене години півтори мордували по телефону читачі газети «Вести». Це те видання, яке роздають біля метро у Києві.
Наповнення цієї газети здійснюється за принципом «40 х 60»: тобто 60 відсотків — цікава, потрібна, професійно зроблена інформація, а 40 процентів — замовні матеріали, що формують негативне ставлення до України як держави і до всього українського. Начебто об’єктивне висвітлення (тобто — різні думки) насправді є нахабною брехнею.
Сторінка 2 випуску від 19 травня. Цитую Дмитра Короткова: «…Законом «Об осуждении коммунистического и национал-социалистического (нацистского) тоталитарных режимов в Украине и запрет пропаганды их символики» запрещено публичное ношение орденов и медалей с советскими символами (серпом и молотом…), публичное использование цитат… и фильмов вроде «17 мгновений весны»…»

Саме цей допис схвилював літніх людей — і мені довелося читати їм закон, у якому, зокрема, зазначається, що заборона не розповсюджується на державні нагороди (а відтак — і символіку), отримані до 9 квітня 2015 р. (дата прийняття закону). Реакція — вражаюча: «Але ж про це пишуть у газеті!»

Не буду говорити, на чиї кошти видаються «Вести», на кого працюють — попросіть онуків пошукати в Інтернеті докладну інформацію…
Шановні люди золотого віку (і молодші)! «Вести» позначаються на психиці і травленні.
Не засмічуйте своє інформаційне поле. Читайте хороші книжки, журнали (класику і сучасних авторів — відкриєте для себе цілий космос українства), в Інтернеті — блоги людей, яким ви довіряєте. А у місцевих газетах, які ви купуєте, — читайте лише гарні новини.