29.05.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Запальний оркестр, червоні маки та патріотичні вишгородці

Так у новому форматі Вишгород відзначив День Перемоги. Традиційно вшановували пам’ять полеглих у роки Другої світової війни, вітали ветеранів і бажали миру

Торі ШУМ
ФОТО – Андрій МАКСІМОВ, «Вишгород»

Українці вперше відзначили День пам’яті і примирення і 70-ту річницю  перемоги над нацизмом у Європі. У Вишгороді цього дня відбулося покладання квітів  до пам’ятної стели на честь воїнів 167-ї Сумсько-Київської стрілецької дивізії, пам’ятного знаку та пам’ятної дошки Героям Радянського Союзу Н. Шолуденку і Ю. Кургузову, меморіального пам’ятного знаку воїнам-інтернаціоналістам, інформаційного стенду подій Революції гідності та вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні. Лягли квіти і до могил воїнів, загиблих у зоні АТО.

9 травня із самого ранку на центральній площі Вишгорода звучали відомі твори у виконанні муніципального дитячого оркестру-студії «Водограй» під керівництвом Ярослава Глєбовича. На звуки музики збиралися святково одягнені люди різних поколінь, аби згодом об’єднатися в єдину ходу до пам’ятника невідомому солдату у Вишгороді.

Ні рокам, ані навіть століттям не стерти пам’ять про тих, хто пережив війну, хто недожив, не докохав, –  заради майбутнього, заради нас. Тож почесними гостями на мітингу стали очевидці буремних років: учасники Другої світової війни, учасники бойових дій, а також ті, хто воював у мирний час, –воїни-інтернаціоналісти, учасники бойових дій узоні АТО.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15