31.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Знаряддя злочину – шампур

Джерело: прокуратура Вишгородського району

09.05.2015 року до чергової частини Вишгородського РВ ГУМВС України в  Київській області надійшло повідомлення про те, що у Вишгородську районну поліклініку (смт Димер, вул. Революції, 320) на автомобілі доставлено труп чоловіка з колото-різаною раною в грудній частині тулуба.

З метою швидкого розкриття злочину прокуратурою Вишгородського району спільно з працівниками міліції було здійснено виїзд на місце події (хутір Петрівський).

Вилучено два ножі та металевий шампур, один із яких є знаряддям вчинення злочину і слугуватиме речовим доказом у даному кримінальному провадженні.

Відомості по даному факту від 09.05.2015 року внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 115 КК України (умисне вбивство).

Особу, що підозрюється у вчиненні даного кримінального правопорушення (47-річну жінку), затримано працівниками міліції (в порядку ст. 208 КПК України – позбавлення волі на строк від 7 до 15 років).

Для того, щоб унеможливити переховування від органів досудового розслідування чи вчинення нового злочину, прокуратурою району було погоджено та підтримано клопотання до суду про обрання підозрюваній найбільш суворого запобіжного заходу – тримання під вартою.

Досудове розслідування триває, проводяться всі необхідні слідчі дії.