30.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Допомога на проживання: не забудьте про реєстрацію

Міністерство соціальної політики нагадує, що з 24 квітня (після опублікування у газеті «Урядовий кур’єр») набрала чинності Постанова Кабінету Міністрів України від 31.03.2015 № 212 «Про внесення змін до Порядку надання щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг». Документом передбачено продовження терміну виплати допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання.

Для призначення грошової допомоги на наступний шестимісячний строк уповноважений представник сім’ї подає заяву, в якій повідомляє про відсутність змін, що впливають на призначення грошової допомоги, а також пред’являє довідки всіх членів сім’ї про взяття на облік осіб, які переміщуються (строк дії довідок продовжено на наступний період).
Також надається право на поновлення виплати грошової допомоги, якщо протягом місяця з місяця припинення її виплати уповноважений представник сім’ї повідомить орган соціального захисту населення про зміну обставин, які вплинули на припинення виплати грошової допомоги сім’ї.
По консультації звертатися за адресою: м. Вишгород, вул. Набережна, 6-а, тел: (04596) 52-634.
Вимушені переселенці з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції, що проживають у Вишгородському районі, мають здійснити реєстрацію фактичного місця проживання в довідці про взяття на облік протягом 10 днів з моменту отримання зазначеної довідки.
Реєстрація фактичного місця проживання здійснюється Вишгородським РВ Управління ДМС у Київській області за адресою: м. Вишгород, вул. Ю. Кургузова, 3, каб. № 9 (з вівторка по п’ятницю з 09:00 до 18:00, субота – з 09:00 до 13:00), тел: (04596) 5-43-30.