31.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Під час травневих свят охорону громадського порядку забезпечить Державна служба охорони в Київській області.

УДСО при ГУМВС України в Київській області

Відповідно до вимог керівництва Міністерства внутрішніх справ щодо посилення охорони громадського порядку на території Київської області під час травневих свят, працівники підрозділів Державної служби охорони Київщини  долучилися до патрулювання при столичного регіону.

З 9 ранку 30 квітня до 11 травня  патрулювання пристоличного регіону  та охорона громадського порядку під час травневих свят будуть супроводжувати спеціально підготовлені співробітники  ДСО Київської області.

На Україні розпочались травневі свята. Більшість громадян залишають свої квартири та від’їжджають за місто.  Державна служба охорони Київщини радить громадянам бути обачними, та  заздалегідь подбати про належний захист своїх помешкань.

Працівники ДСО чергуватимуть на робочих місцях, а також  здійснюватимуть цілодобові перевірки несення служби на постах, адже можливість випадків несанкціонованого проникнення на об’єкти торгівлі, АЗС, ломбарди та банківські установи під час свят значно зростає.

– Підготовка  та практичні навички працівників підрозділів Державної служби охорони в умовах підвищеного ризику перевіряються та удосконалюються  постійно.  Оперативність та професіоналізм є основними показниками в діяльності держохоронців, зазначив начальник УДСО в Київській області Василь Клименко, під час проведення службової наради в Управлінні ДСО.

Перебуваючи в системі єдиної дислокації міліціонери охорони здійснюватимуть , перевірку місць масового перебування та скупчення людей, та об’єктів підвищеного криміногенного ризику.

– Залучення міліціонерів охорони зумовлене їх значним досвідом у підтриманні громадського порядку в системі єдиної дислокації органів внутрішніх справ. Загалом на визначених маршрутах патрулювання щодоби нестимуть  службу 28 мобільних нарядів ДСО, додав Василь Михайлович Клименко.

Усім громадянам радимо дотримуватися заходів особистої безпеки, а також  при поводженні з вогнем та біля водоймищ. Пильнуйте власних дітей і не сідайте за кермо у стані алкогольного сп’яніння.

Тож усім громадянам бажаємо безпечних травневих свят. Будьте обережними, адже увага ніколи не буває зайвою.