30.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Спасибі за казку

1

Влас. інф.
ФОТО – архів «Клерико», спеціально для «Вишгорода»

На численні прохання мешканців міста вишгородський танцювальний колектив «Клерико» вдруге презентував свій не лише танцювальний, а й акторський талант у виставі «Пригоди Аліси в Дивокраї». Не шкодуючи слів захоплення, глядачі поділилися емоціями від вистави.
Віктор РЕШЕТНЯК, Вишгородський міський
голова:
— Спасибі за казкові враження, за високий рівень виконання. Пишаюсь нашими талантами, як міський голова підтримуватиму їх і надалі.
Прикро, що не всі вишгородці змогли побачити цю чудову виставу. Відсутність просторого приміщення — основна причина того, що прем’єра відбулася за ме-жами Вишгорода. Невдовзі проблему розв’яжемо.
Знаю точно, що майбутнє нашої країни, нашого міста — в надійних руках! Усім бажаю натхнення, гарного настрою та віри в себе, яка обов’язково допоможе перемогти!
Ірина ПОБІДАШ, голова Вишгородської
районної ради:
— Я вражена. Скільки дітей — і всі чудові виконавці! Надзвичайні костюми, складна хореографія, декорації… Все продумано до найменших дрібниць і зроблено з любов’ю.
Дуже хочеться, аби якомога більше дітей району побачили цю чудову виставу. Зроблю для цього все від мене залежне. Домовимося з Центром творчості «Дивосвіт». Це просто треба побачити!
Світлана НІКОЛАЄВА:
— «Клерико», спасибі за те, що на мить перенесли нас у казку. Не припиняйте творити, прагніть успіху. Велике спасибі Ользі Сергіївні та Аліні Вікторівні за оригінальні ідеї, а вашому костюмеру — за яскраві костюми, які кожен образ зробили ще виразнішим. Усім персонажам казки також спасибі — за те, що ми в них повірили…
Олександра КУЗНЄЦОВА:
— Це маленьке диво, яке ви створили сьогодні, — величезний крок до ваших мрій і прагнень! Ви були ЧУДОВІ і НАЙЯСКРАВІШІ ЗІРОЧКИ НА СЬОГОДНІШНЬОМУ небосхилі! НЕХАЙ збуваються всі ваші мрії! БРАВО! МОЛОДЦІ!
Таня БАБЧУК:
— Шановні «клерикошки». Я розумію, що у всіх від побаченого безліч позитивних і веселих вражень, кожен танцівник колективу показав чудові номери і, звісно, наші актори — найкращі.
Щиро дякуємо за все, що ви зробили, робите і будете робити!
Катерина ЩЕРБАКОВА:
— Мене запитували, де ви займалися, вчилися. У вас чудові постановки танців. Сестра недавно була в Одеському театрі опери та балету і зауважила, що у нас їй сподобалося набагато більше.
Спасибі за вашу працю. У захваті від усього: від постановки, костюмів, декорацій.