09.06.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Київська митниця ДФС митне оформлення американських автомобілів Hamvee тримає на контролі

Foto1

ГУ ДФС у Київській області

Працівники Київської митниці ДФС в пункті пропуску «Бориспіль-аеропорт» продовжують митне оформлення вже третьої партії американських броньованих автомобілів, які надійшли на територію України згідно з рішенням США про передачу нашій країні оборонних засобів.

Таким чином вже найближчим часом 30 високомобільних багатоцільових колісних транспортних засобів, які надійшли трьома військовими вантажними літаками США і проходять митні процедури, забезпечуватимуть надійний захист наших військових.

Працівники Київської митниці ДФС вважають за честь мундира оформлення цих транспортних засобів в митному відношенні провести швидко і якісно, а виконуючий обов’язки начальника митниці тримає цей процес на особистому контролі.

 

Підприємство у Васильківському районі ухилилося від оподаткування на 13,2 млн. гривень

ГУ ДФС у Київській області

В ході перевірки ТОВ «А» встановлено, що відповідно до Договору купівлі-продажу природного газу, виконавець — ТОВ «Б» зобов’язувався передати покупцю — підприємству «А» природний газ, а покупець зобов`язувався прийняти та оплатити газ. В свою чергу ТОВ «Б» мало свій Договір про виконання аналогічних дій із ТОВ «В».

Під час проведення перевірки з’ясовано, що на основі показів свідків та інших причетних осіб до діяльності ТОВ «В», встановлено фіктивну діяльність ТОВ «В», так як фактично ці особи не мали відношення до діяльності ТОВ «В» та підписання жодних договорів купівлі-продажу природного газу. Виходячи з цього, проведені операції ТОВ «А» з ТОВ «Б» та ТОВ «В» визнані не реальними і до сплати в бюджет донараховано 13,2 млн. грн., з них: податку на додану вартість — 7,3 млн. грн., податку на прибуток — 5,9 млн. гривень. На даний час посадовими особами ТОВ «А» подано заяву про застосування процедури податкового компромісу.

Foto 2

На Київщині виявлено незаконне виробництво паливо — мастильних матеріалів

ГУ ДФС у Київській області

Співробітниками оперативного управління ГУ ДФС у Київській області спільно із співробітниками Головного оперативного управління ДФС України припинено незаконне виробництво паливо — мастильних матеріалів у м. Миронівці.

Виробництво здійснювалось шляхом змішування хімічних компонентів за допомогою спеціального обладнання.

Під час обшуку вилучено більше 6 тис. тон хімічної речовини та нафтопродуктів на суму 123 млн. гривень які знаходяться в резервуарах, бочках, залізничних вагонах — цистернах.

Виявлене обладнання та рідини свідчать, що на даному підприємстві проводилось виготовлення бензину з порушенням ДСТУ шляхом змішування рідин.

На даний час відібрані зразки рідин (паливо — мастильні матеріали) направлені до Київського наукового — дослідного інституту судових експертиз для проведення експертизи щодо встановлення їх відповідності до вимог ДСТУ 4839:2007 «Бензини автомобільні підвищеної якості. Технічні умови».

Вилучені рідини знаходяться під охороною працівників податкової міліції ГУ ДФС у м. Києві та ГУ ДФС у Київській області.

Розпочато кримінальне провадження по факту ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах службовими особами ТОВ «Е».