21.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

До нас прийдуть інвестори

фото до новини економiки

Київщина турбується про сприятливе середовище для розвитку найпривабливіших проектів

Кожен район області повинен подати пропозиції щодо залучення інвестиційних проектів, – наголосив під час наради з керівниками економічних підрозділів райдержадміністрацій та міськвиконкомів директор департаменту економічного розвитку і торгівлі КОДА Ігор Самойлов.

Темою розмови були важливі питання розвитку економічної сфери Київщини та створення сприятливого інвестиційного клімату. Розповідаючи про напрямки роботи, за якими мають працювати фахівці галузі, Ігор Самойлов звернув увагу присутніх на правильність формування інвестпропозицій від районів Київщини. Адже в подальшому найбільш вдалі увійдуть до каталогу Інвестиційного паспорту області за 2015 рік.

– Вже сьогодні низка компаній готова інвестувати кошти у різні проекти як соціального так і культурного спрямування, – повідомив Ігор Самойлов. – А відтак ми, як фахівці в економічній сфері,  маємо чітко сказати, що на даний час є найбільш актуальним для населення. Тобто кожен район, активно підтримуючи спільну справу розвитку Київщини, повинен подати пропозиції інвестиційних проектів.

Відрадно, що Київщина має усі можливості для створення сприятливих умов ефективного розвитку підприємництва та великого бізнесу. Наприклад, і понині залишається актуальним питання створення технопарків та індустріальних парків на наших теренах, як інноваційної форми регіонального розвитку.  

– Окрім інвестиційних пропозицій райони повинні надати інформацію стосовно території, яка була б придатною для розбудови там індустріальних парків, – зазначив Ігор Самойлов. 

До речі, іноземні компанії прихильно ставляться до подальшого розвитку бізнесу в Україні та на Київщині зокрема. Скажімо, сьогодні вже вісім компаній готові працювати в нашій області.

А своєрідним місточком співпраці з провідними країнами є гранти для реалізації успішних та перспективних інвестиційних проектів.

До речі, одержати більш розширену інформацію щодо цього напрямку невдовзі допоможуть Інвестиційне бюро і Центр грантової та технічної допомоги.

Нагадаємо, що нині триває процес підготовки плану реалізації Стратегії розвитку Київської області до 2020 року. В рамках документу виділено кілька важливих цілей, орієнтованих на зростання економіки та покращення якості життя населення.

Усі слушні та цікаві пропозиції та ідеї неодмінно будуть враховані. А надіслати їх можна через сайт Київської ОДА. Варто у лівій колонці «клікнути» мишею на банер «Стратегія розвитку Київської області до 2020 року» та заповнити форму «ПРОПОЗИЦІЇ ІДЕЇ ПРОЕКТУ ДО ПЛАНУ РЕАЛІЗАЦІЇ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ НА ПЕРІОД 2015 – 2017 РОКИ» або ж надіслати пропозицію на електронну адресу [email protected].