05.06.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Про двомісячник благоустрою у м. Вишгороді

Розпорядження від 11 березня 2015 року № 18
Відповідно до ст. ст. 30, 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 10 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», розпорядження Кабінету Міністрів України від 04.11.2009 р. № 1320-р «Про затвердження Національного плану дій щодо підвищення рівня благоустрою населених пунктів та прилеглих до них територій на 2010-2015 роки», рішення Вишгородської міської ради від 30.10.2006 р. № 1/23 «Про затвердження Правил благоустрою території, дотримання тиші в громадських місцях, торгівлі на ринку у м. Вишгороді» та з метою поліпшення стану навколишнього природного середовища, благоустрою, озеленення, санітарного стану міста, автомобільних доріг, прилеглих до них територій та впорядкування цвинтарів:

1. Для організації і проведення двомісячника благоустрою з 15 березня 2015 року по 08 травня 2015 року утворити міський штаб з питань організації проведення двомісячника благоустрою (додаток 1).
2. З метою приведення до належного стану благоустрою прибудинкових територій організувати та провести загальноміські суботники 21 березня 2015 р. та 4 квітня 2015 р.
2.1. Керівникам підприємств, установ, організацій, головам житлових кооперативів, ОСББ, старшим будинків сприяти в організації проведення двомісячника благоустрою.
3. Суб’єктам підприємницької діяльності, які здійснюють господарську діяльність на території міста, виконати роботи з благоустрою власних та прилеглих територій, встановити урни для сміття, якщо такі не встановлені, біля об’єктів господарювання у термін до 11 квітня 2015 року.
3.1. Суб’єктам підприємницької діяльності забезпечити прибирання закріпленої території та вивіз сміття.
4. ВМКП «Водоканал» (Г. Чебан), ВРКП «Вишгородтепломережа» (В. Алексєєв), Вишгородській дільниця ЗАТ «А.Е.С. Київобленерго» (С. Фороща), Цеху телекомунікаційних послуг № 18 Київської обласної філії ВАТ «Укртелеком» (С. Нагорський), Вишгородській філії експлуатації газового господарства (М. Нікулін) — до 11 квітня 2015 р. провести відновлення благоустрою та озеленення місць розриття при виконанні ремонтних робіт.
5. Мешканцям приватного сектору міста утримувати в належному санітарному стані садиби та інші господарчі споруди, прилеглі ділянки вулиць та територій.
6. Головам гаражних кооперативів організувати до 11 квітня 2015 року прибирання власних та прилеглих до ГБК територій.
7. Зобов’язати Комунальне підприємство житлового і комунального господарства Вишгородської міської ради (М. Шененко):
— виконати комплекс заходів, спрямованих на поліпшення стану озеленення та благоустрою міста, в термін до 08 травня 2015 року;
— додатково вивезти сміття з місць прибирання;
— забезпечити необхідними інструментами та матеріалами під час проведення суботників.
8. Всі керівники підприємств та установ несуть персональну відповідальність за виконання цього розпорядження. Про хід проведення суботників інформувати міський штаб з питань організації проведення двомісячника благоустрою.
9. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови О. Ростовцева.
10. Дане розпорядження довести до відома підприємств, організацій, установ та опублікувати в газеті «Вишгород».
Міський голова В. РЕШЕТНЯК

Додаток 1
до розпорядження міського голови
від 11 березня 2015 року № 18

СКЛАД міського штабу з питань організації та проведення двомісячника благоустрою міста Вишгорода

Ростовцев О.М. — заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради; Шененко М.П. — директор КПЖ і КГ Вишгородської міської ради; Свистун І.І. — головний інженер КПЖ і КГ; Руденок Б.М. — заступник директора КПЖ і КГ; Чебан Г.В. — директор ВМКП «Водоканал»; Колобов В.В. — директор комунального підприємства «УФКС»; Стефанівський В.С. — секретар адміністративної комісії Вишгородської міської ради.
Керуючий справами виконкому Н. ВАСИЛЕНКО