06.06.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Про війну в Україні, про ідею фікс Путіна та “Кримнаш”

Редакція ТСН.ua зробила добірку найкращих, на нашу думку, колонок Бориса Нємцова, які він писав для нашого сайту.

Ідея фікс Путіна

Путіна, звичайно, ось таке перемир’я не влаштовує – так само, як і Порошенка. Тому що Путін хотів “отхряпать” від України велику “Новоросію” від Донецька і Луганська до Одеси. А отримав тільки частину Донецької і Луганської областей. Але, з іншого боку, він, як лідер партії війни, оцінив, які величезні витрати у подібного роду дій…

Курс на войну

“Пасажир” готується до холодної війни і війни в цілому. З сусідами буде конфронтація. Зовнішня політика є пріоритетною для нього. Він мало цікавиться внутрішньою політикою Росії і це видно навіть з його розмов – він почав із зовнішньої політики і закінчив нею. Думаю, головне в його промові – курс на конфронтацію, на війну і агресію.

Миру не буде

Перемир’я буде – миру не будеОсь такий підсумокГоловне – це припинення вогню з 15 лютогообмін полоненими за схемою всіх на всіх і відведення військ і важких озброєнь навідстань від 50 до 140 км.
 

Майдан виникає тоді, коли влада злодіїв намагається за будь-яку ціну втриматися в кріслі, позбавляючи людей права вибору. І тоді у людей залишається єдиний шанс – вулиця. І тоді виникають революції.
 
 
Кримнашизм і гонка озброєнь призводять до різкого скорочення фінансування освіти, охорони здоров’я та соціальних програм регіонів.