31.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Не залишаймось байдужими

Олександр КОНОНЕНКО
ФОТО — автор, спеціально для «Вишгорода»

У районі триває акція «Не залишаймось байдужими» по збору гуманітарної допомоги вимушеним переселенцям східних регіонів та військовослужбовцям у зоні АТО.

Підприємства і організації, бізнес-структури, сільські громади, фермерські та сільгосппідприємства, приватні особи не залишаються байдужими і доставляють до пункту прийому гуманітарної допомоги у Вишгород продукти, одяг, взуття, інструменти.

Ось і днями Воропаївський сільський голова Ольга Войтенко привезла до Вишгорода зібране сільською громадою — домашню консервацію, крупи, макаронні вироби, цукор, консерви, печиво, цукерки, мінеральну воду, одяг та інше. «Сьогодні всім живеться важко, — каже, Ольга Федорівна. — Але мої земляки розуміють, що тим, хто вимушений був покинути свої домівки, хто зі зброєю в руках захищає нашу Україну, — набагато складніше і важче, отож і намагаються допомогти, хто чим може».

Акцію активно підтримують і мешканці інших населених пунктів, доставляючи до пункту прийому продукти харчування, одяг, засоби гігієни. Особливо актуальні — продукти харчування тривалого зберігання:макаронні вироби, крупи в асортименті, рибні та м’ясні консерви, згущене молоко, чай і кава, питна вода, овочі тощо. Серед нагальних потреб — термобілизна, теплий одяг, засоби обігріву.

Робоча група райдержадміністрації нагадує, що прийом та видача гуманітарної допомоги проводяться  кожного робочого дня з 9:00 до 17:00. При передачі гуманітарної допомоги прохання  подавати опис вантажу. Для отримання гуманітарної допомоги приватними особами просимо подавати до райдержадміністрації відповідну заяву.

Будемо вдячні за будь-який прояв благочинності, адже нашої допомоги чекають і воїни, і старі немічні люди, і діти. Не будьмо байдужими!

Телефони контактих осіб: Рудько Наталія Петрівна – 068-337-70-27,  Хом’ячук Василь Васильович – 098-101-82-11, Кононенко Олександр Сергійович – 093-146-43-50.

Фото0683

НА ФОТО: Ольга ВОЙТЕНКО