28.05.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Лілія Янчук-Олексій?, Вишгородське районне радіо

Емоції переповнюють.Була на концерті (уміському центрі творчості «Джерело») — «Коли стріляють гармати — сурми мовчать?». Співав хор «Коралі», вела програму талановита актриса Олена Сікорська.
Знаєте, що у мене зараз в душі? Це і сум, і біль, і тривога, і навіть розпач і розчарування. Але всі ці негативні емоції перекриває оте відчуття гордості за українців, яке я переживала рік тому, в часи Революції Гідності.
Я хочу,щоб мене зараз почули вороги України всіх рівнів і мастей,оті, хто «мисліт по-руські», хто намагається переконати, що немає значення, якою мовою ти розмовляєш, хто розстрілював рік тому цвіт нації і продовжує робити це зараз,хто ліпить казочки про гуманізм і про права на багато що, хто плекає надії, що «піпл хаває і мовчить», що вже все «ок»…
Мені справді шкода,що на такі заходи, який сьогодні відбувся, не приходять ті,які біжать для масовки і галочки туди «куди треба». І я розумію чому — бо у залах, де звучить українське слово, де тлумачать історію України,де закликають до любові і єдності — там «заражають» патріотизмом, а це «смертельна хвороба».

 Дайте відповідь — допоки ми будемо ходити і знімати полотна з пам’ятників, щось обіцяти, і знову памє’ятники, і все по колу… Ненависть, гризня, фарс і бутафорія. Невже людей справді мають за бидломасу?
Ви знаєте, кого я сьогодні побачила на концерті? Молоді сім’ї з дрібними дітками, багато юнаків і дівчат! І у мене розцвіла душа — ось вони, ось ті хто дасть Україні нове життя. А ви вороги бійтеся! Бійтеся цих дружніх родин, красивих жінок і дівчат, мужніх і відважних чоловіків і юнаків, бійтеся отих 4-літніх талановитих діток.Вони зметуть вас без зброї і «кокейлів» молотова. Революція гідності не завершена, перерва просто, бо чекаємо підмогу.
Щиро дякую «Коралям» і «Кораликам»,пані Лесі Потоцькій, пані Олені Сікорській та керівництву міського ЦТ «Джерело». Ви надзвичайні і неперевершені!А ті хто хотів, але не зміг побувати на концерті «Коли стріляють гармати — сурми мовчать?», слухайте розширений репортаж зі сцени в передачі районного радіо у середу 25 лютого з 14 до 15 год. дня або у повторі на сторінках нашої офіційної групи «Вконтакті».

Я люблю тебе, Україно!