09.06.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Здоров’я людини — багатство країни

2

Анатолій МИСЬКО, головний суддя фестивалю
ФОТО — Ольга ХОМИЦЬКА, Олег НОВІКОВ

…12-та спартакіада вишгородського фізкультурно-спортивного
товариства «Україна» стартувала!
14 лютого відбувся традиційний вишгородський відкритий лижварський фестиваль «Снігова фантазія»-2015 (до Дня Соборності і Свободи України).
Місце змагань — траса — набережна шлюзу (верхній б’єф) — стела «Героям Дніпра» — ГАЕС по узбіччю дороги.
Учасники – члени збірних команд колективів Вишгородського фізкультурно-спортивного товариства (ВФСТ) «Україна» та всі охочі до спорту, розваг у природних умовах і укріплення свого здоров’я.
Організатори заходу – ВФСТ «Україна» та КП «УФКС» Вишгородської міськради (директор Василь Колобов).
Мета акції – популяризація лижварського спорту.
Завітайте на стадіон чи на нашу набережну! З яким ентузіазмом там «мотають» кілометри ті, хто критично подивився на свої хирляві, обважнілі форми тіла і зробив висновок: «… тіло без руху, подібно до свячої води; пліснявіє, псується й гниє» (О. I. Сєченов).
…Ось і минулої суботи на трасі зібрались шість команд охочих відкрити спортивний зимовий сезон та «вільні козаки» — осібники.
Це ті, що розуміють: хто не смалить і не п’є, той… довго і здорово проживе!
Братчина почалася з хвилини мовчання по загиблих за волю і незалежність України, яку оголосив ветеран Анатолій Мисько.
Старт «Сніговій фантазії» дає суддя на лінії Олег Новіков, Людмила Новікова формує стартові групи.
Дистанція перегонів: на абсолютну першість — 5 км, для жінок і «чайників» — 3 км. Стиль руху — вільний. Кількість учасників — 20 осіб. Результати перегонів: 1-е командне місце — вишгородське Товариство самодіяльних спортсменів /ТСС/ (капітан Оксана Хомицька), 2-е — гурт «Гайдамаки» (капітан Лідія Мельникова), до «трійки» пробилась команда Алли Мурги (ВРБК «Енергетик»). За ними — НВП «Технопроект», Каскад Київських ГЕС та ГАЕС, «Оріс-Центр».
Особистий залік:
жінки: 1-е місце — Оксана Хомицька (ТСС), 2-е – Лідія Мельникова, трійку «заглянцювала» Таня Шведун (обидві з гурту «Гайдамаки»).
Серед чоловіків чемпіоном став Микола Білий (ВРБК «Енергетик»), «срібло» — у Геннадія Вербового (НВП «Технопроект»), «бронза» — у Петра Погодіна (ТСС).
Переможці та призери фестивалю нагороджені дипломами, грамотами і титульними медалями (подбав Василь Колобов). Характерники відзначені за номінаціями.