02.06.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Калиновий дзвін у «Джерелі»

2

Валентина ЯКОВЕНКО, методист ЦТ «Джерело»
ФОТО — Іван МОЛДАВЧУК, спеціально для «Вишгорода»

Один раз на два роки департамент освіти, науки та молоді Київської облдержадміністрації і Центр творчості дітей та юнацтва Київщини проводять обласний дитячо-юнацький конкурс виконавців сучасної пісні «Калиновий дзвін». I тур конкурсу відбувся днями у Вишгородському міському Центрі творчості «Джерело».
Проникливо і щиро звучали пісенні слова віри у завтрашній день, слова любові до України — рідної, красивої, священної землі дідів і прадідів. Це було особливо зворушливо у дитячому виконанні. Відчувалося, як хочеться їм миру — бачити променисту синь безхмарного неба, милуватися квітами і радіти тому, що мама й тато поруч…
А ще — «аби вогонь сердець в серцях не згас, бо залежить все лише від нас. Маємо змінити світ — настав той час!..»
Як виросли наші джерельні діти! І не лише зростом — талантом! Дякувати їхнім невтомним наставникам — заслуженому працівнику культури Лесі Потіцькій, заслуженій артистці України Тетяні Халаш, Ганні Покровській, Валентині Демочко.
Журі (директор Центру творчості «Джерело» Наталя Кисіль, керівник зразкового ансамблю «Рум’янок» Олена Могиль та керівник студії творчості «Ра» Олена Ралко) непросто було визначити переможців. І все ж у номінації «Солісти» перше місце вибороли дві учасниці: Зоріана Джунь (6 років) з піснею «Я — україночка» та Ар’яна Олумі-Додоран (8 років) — «Квітка-душа»; друге місце у Вероніки Черткової (8 років) — «Сонячний віночок», третє — у Марії Антонюк (11 років) — «Як у нас на Україні» (всі дівчатка — вихованці вокальної студії «Полузір’я»), Євгенії Волжаніної (14 років) —— з піснею «Не йди» та Катерини Череднічок (10 років) — «Це моя Україна» (солістки колективу «Спадкоємці переможців»).
У номінації «Вокальні колективи» на першому місці «Співаночка» та хор «Коралі», на третьому — «Спадкоємці переможців» та «Домісолька».
За участь у конкурсі відзначені Марта Горбаченко (6 років) та Віталіна Савченко (6 років) — колектив «Домісолька».
Усіх учасників привітали директор закладу, а також ведуча — художній керівник Центру Олена Сікорська.
Переможці I туру конкурсу відзначені дипломами і візьмуть участь у наступному, обласному турі, який відбудеться в березні.
Більше фото див. на сайті газети

DSC 1730

DSC 1743   DSC 1746   DSC 1783

DSC 1765

DSC 1794

DSC 1807

DSC 1814

DSC 1836

DSC 1913