28.05.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Реформи у міліції почнуться із співпраці з громадою

3

Влас. інф.
ФОТО — Андрій МАКСІМОВ, «Вишгород»

Як уже інформувала газета «Вишгород» (див. стор. 12 № 52’2014) нещодавно у Вишгородському РВ ГУ МВС України в Київській області новопризначений начальник ГУ МВС України в Київській області Вадим Троян зустрічався з правоохоронцями Вишгородщини та громадськістю міста й району.
Були надані цікаві пропозиції щодо покращення роботи працівників міліції, перспектива виборчої посади «шериф» (дільничний інспектор міліції), який буде підзвітний громаді. На сьогоднішній день обов’язки начальника Вишгородського РВ ГУ тимчасово виконує Валерій Привалов, який повідомив, що розробляється нова програма для покращення роботи працівників міліції, які мають чути людей і працювати для них.
Зокрема запитували щодо подолання стихійної та незаконної торгівлі, цікавилися аспектами співпраці з органами місцевого самоврядування. Головний міліціонер Київщини запевнив, що підтримує всі ініціативи місцевих громад стосовно вищевказаних питань, і запевнив, що відповідні комісії можуть звертатися і безпосередньо до нього — якщо є така потреба.
Зазначаємо, що у м. Вишгороді — з ініціативи міського голови Віктора Решетняка, з метою недопущення незаконної торгівлі та безпеки для життя вишгородців, — давно вже створено адміністративну комісію при міськвиконкомі. І вона активно бореться з незаконною торгівлею, продажем «із землі» неперевірених продуктів, самовільною забудовою, порушенням режимів роботи торговельних закладів.
Адмінкомісія (Тетяна Доброхотова, Олексій Карлов, секретар адмінкомісії Володимир Стефанівський) — на чолі із заступником міського голови Олександром Ростовцевим — провела рейди по місту. Виявлено факти продажу зі столиків і прямо із землі молочних, ковбасних і м’ясних виробів без належних документів; у продавців відсутні медичні книжки.
Лише за грудень місяць до Вишгородського райвідділу міліції адмінкомісією направлено понад півтора десятка матеріалів щодо ліквідації стихійної торгівлі на вулицях міста.
Так, на вул. Дніпровській — стихійний міні-ринок у наметах. На вул. Набережній (а це — візитна картка міста) — два металевих контейнери із продажу цементу встановлені на землях загального користування; дозвільна документація відсутня. Попередні звернення адмінкомісії до правоохоронних органів, на жаль, залишились без результату.
Попереджаємо мешканців міста про небезпеку — внаслідок вживання продуктів, придбаних у місцях стихійної торгівлі.