05.06.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Порошенко набирає до уряду іноземців – ЗМІ

До Кабінету міністрів України можуть увійти одразу кілька менеджерів – фахівців з-за кордону.

Крім того, президент Порошенко пропонує призначити на ряд посад українських менеджерів, які отримали освіту за кордоном. Партія “Блок Петра Порошенка” вже звернулася у велику компанію з підбору професіоналів для пошуку кандидатів на міністерські посади, повідомляє «Українська правда».

Читайте також: Екс-міністр МВС Грузії радить починати реформи міліції з поліпшення умов та оплати праці

Одне призначення, за повідомленням грузинського новинного агентства FrontNews, вже затверджене: заступником міністра внутрішніх справ буде Ека Згуладзе, яка раніше обіймала аналогічну посаду в Грузії і навіть деякий час виконувала обов’язки міністра. В її послужному списку – реформа в грузинській поліції, боротьба з тіньовим бізнесом і організованою злочинністю, організація безпеки на президентських виборах в Грузії в 2013 році.

Також не виключено, що в українському уряді з’являться фахівці зі Словаччини. Словацька посол на Україні Юрай Сівачек повідомив, що така можливість вже обговорювалася на різних рівнях, і зазначив, що його країна має багатий досвід переходу від соціалістичної моделі управління державою до європейської.

Читайте також: Словаччина готова направити в Україну своїх держслужбовців

Президент Порошенко раніше заявляв про намір ініціювати зміну законодавства, щоб дозволити іноземним громадянам займати керівні пости в українському уряді.

Порошенко також шукає іноземного фахівця на ще один важливий пост – керівника Антикорупційного бюро України,повідомляє 9 канал.