03.06.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Київ планує закупити близько 50 одиниць вітчизняної техніки для прибирання снігу

Столична влада закуповуватиме снігоприбиральну техніку українських виробників, зокрема, 32 снігоприбиральні машини та 11 тракторів.

 

Про це повідомила прес-служба Київської міськдержадміністрації (КМДА) з посиланням на Віталія Кличка.

Київський міський голова зазначив, що столична влада буде закуповувати снігоприбиральну техніку українських виробників, зокрема, 32 снігоприбиральних машини і 11 тракторів. За його словами, шість снігоприбиральних машин будуть придбані до кінця поточного тижня.

Ми будемо робити все, щоб сніг взимку не створював особливих незручностей і перешкод для киян при пересуванні містом. Прибираючи перший сніг, всі служби спрацювали оперативно. Це була, так би мовити, генеральна репетиція перед можливим снігопадом, – аби він не був несподіванкою для всіх комунальних служб. Робитимемо все, аби Київ був комфортним містом”, — сказав Віталій Кличко.

Окрім цього, до Києва прибули дві снігоприбиральні машини з Німеччини.

“Вчора ввечері приїхали дві машини, які за символічну плату на моє прохання передав мер Берліна. Машини добре оснащені, сучасні, будуть допомагати у комунальному господарстві Києва чистити вулиці від снігу”, — зазначив Віталій Кличко.