28.05.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

OLX запрошує всіх на новорічний Ярмарок добра

Сервіс безкоштовних оголошень OLX.ua запрошує мешканців та гостей Києва взяти участь у новорічному Ярмарку добра, котрий відбудеться 14 грудня в столичному НСК «Олімпійський».

Ярмарок добра — це чудовий спосіб оновити свою оселю й підготуватися до святкування Нового 2015 року. Не потрібні вам речі для когось можуть стати справжньою знахідкою. Участь у Ярмарку — безкоштовна (як для продавців, так і для покупців).

— Наша мета — зібрати на Ярмарку добра продавців та покупців OLX, дати їм можливість познайомитися і поспілкуватися. Перед святами це подія об’єднає наших онлайн-користувачів.

Продавці зможуть швидше розпродати свій товар. Покупці ж матимуть змогу придбати необхідні речі, а також подарунки до Нового року, — розповідає маркетинг-директор OLX Катерина Замуренко.

Реєстрація продавців на Ярмарку добра OLX відбувається на сайті http://yarmarok.olx.ua/ до 10 грудня. Кожному продавцеві буде виділене місце з обладнанням, необхідним для презентації свого товару.  

На відвідувачів, окрім цікавих і доступних товарів, чекатимуть конкурси, призи й святкова програма для всієї родини. Дітей розважатимуть аніматори в ігрових зонах. Дорослі після інтенсивного шопінгу зможуть розслабитися в кімнаті відпочинку. Відновити сили допоможе передноворічне меню, представлене на фудкорті, а відпочинок для душі забезпечать запрошені музиканти.

Ярмарок носить благодійний характер. За бажанням, продавці зможуть передати частину зароблених коштів для допомоги обласному будинку дитини в Боярці.

Довідка.

OLX.UA (раніше Slando.ua) — онлайн-сервіс безкоштовних оголошень № 1 в Україні. Українська база сервісу налічує понад 9 млн оголошень і щомісяця поповнюється майже на 2 млн. нових пропозицій. У середньому нове оголошення публікується кожні 2 секунди. Сайт входить в топ-10 найпопулярніших сайтів серед українців за даними компанії Gemius (Fusion панель, липень 2014 року). Кожен п’ятий інтернет-користувач з України відвідує сайт мінімум один раз на місяць.

Оксана Венгровська

PR-менеджер OLX.ua

[email protected]

http://olx.ua/