05.06.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Світ не без добрих людей

3-го грудня о 12:00 чекаємо у школі наших друзів

36

Лідія ШКУРКО, заступник директора Вишгородської районної спеціальної загальноосвітньої школи «Надія»
ФОТО — архів газети «Вишгород»

1992-го року Генеральна Асамблея ООН проголосила щорічну подію всесвітнього масштабу — третє грудня стало Міжнародним днем інвалідів. Заходи, до яких у цей День закликає всі країни ця шанована міжнародна організація, мають бути спрямовані на інтеграцію інвалідів у життя нашого суспільства.
Це не складно. Це не варто відкладати. Врешті, від того, як суспільство ставиться до тих, кому з якихось причин важко або неможливо самостійно подбати про себе, залежить рівень нашої цивілізованості.
Третього грудня о 12:00 у ВРС ЗОШ «Надія», в якій навчається 40 дітей- інвалідів, відбудеться захід під гаслом «Світ не без добрих людей!» — вшанування всіх людей з обмеженими можливостями, розмова про найкращі людські чесноти: добро та милосердя, а також з метою доброчинності.
Що людині потрібно для щастя? Здоров’я, хороші друзі, щоб рідні довго жили. А ще — аби поруч були добрі, чуйні, небайдужі люди, які обов’язково завітають у цей день до вихованців школи.
Доброю традицією стало відвідування наших учнів Вишгородським міським головою Віктором Решетняком, працівниками соціальних служб, відділу освіти, дитячої бібліотеки, Товариства Червоного Хреста України, благодійного фонду святої Ольги, представниками Асоціації роботодавців Вишгородщини, Спілки підприємців Вишгородщини, учнями навчальних закладів міста.
Діти з особливими потребами, як ніхто інший, радіють доброму, привітному слову, увазі до себе, теплому погляду, спілкуванню, адже їм так цього не вистачає! У всіх одне просте бажання — бути в суспільстві, серед людей, і відчувати себе звичайними дітьми.
Всі, хто не байдужий до цієї проблеми, приєднуйтесь до міжнародної ініціативи, адже, захищаючи гідність інвалідів, ми захищаємо своє людське обличчя!