28.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

«Барви осені» як збір урожаю

4

Валентина ЯКОВЕНКО, методист ЦТ «Джерело»
ФОТО – Валентина ЧИСТЯК, «Вишгород»

Традиційне свято осені зібрало у «Джерелі» повний зал. Глядачі із задоволенням споглядали на своїх чад, братиків та сестричок. Хтось із них уже значно подорослішав, відшліфував майстерність співу чи танцю, а хтось робить лише перші кроки на шляху творчості.
Цього разу на сцені не було ведучих. Представлення кожного колективу звучало в аудіоформі, і це додавало певної таємничості і шарму. До того ж, озвучували найголовніше: чим вирізняється та чи інша студія, її досягнення і успіхи.
Було чимало різнопланових художніх номерів, нових пісень і таночків, а відтак – багато запальної музики і аплодисментів. Ними нагороджували вокальні колективи «Домісолька» Ганни Покровської, «Співаночка» Валентини Демочко, маленьких, але вже досить упевнених на сцені вокалістів Тетяни Халаш, хореографічні колективи – народного танцю «Джерельце» Світлани Стащук, сучасного танцю «Pa de danse» Катерини Барладян та «Flash» Вероніки Манзюк. З бальним танцем дебютували вихованці клубу спортивного бального танцю «Dens Olimp» Зоя Святна та Андрій Кивгило. А шоу-студія мод «Фантазія» (керівник Олеся Клімова) своєю колекцією одягу із поліетиленових пакетів нагадала про збереження довкілля.
Нового забарвлення заходам, які відбуваються у Центрі творчості, додають театралізовані композиції та вистави театру-студії «Авансцена» під керівництвом актриси театру і кіно, художнього керівника Центру Олени Сікорської. І як же було приємно й водночас незвично бачити на сцені вихованців студії разом із педагогами, які зіграли у виставі «Пеппі Довгапанчоха».
Дотепний, веселий, оптимістичний сценарій написала Олена Іванівна. Вона ж блискуче, професійно виконала комедійну роль Вчителя. І, звісно, разом із кожним учасником спектаклю проживала його роль під час репетицій.
Але ж як зіграла ця дружна команда! Як ошелешила всіх відвертістю і правдивістю своїх персонажів! Олеся Клімова, Тетяна Халаш, Марина Іллєнок, Катя Іллєнок, Іванна Буланова – молодці!
Справді, осінь – час врожаю. Тож, дякуючи учасникам вернісажу, директор «Джерела» Наталія Кисіль підсумувала: вихованці закладу та їхні наставники подбали про гарний урожай – добрий настрій, позитивні враження, приємні емоції – для себе і для усіх гостей.